Bu Saçma Uygulama, Osuruğunuzu Analiz Edip Puan Veriyor

Günümüzde çabucak her isteğe uygun bir uygulama bulunuyor. Buna rağmen kimi geliştiriciler hala 'bu kadar da olmaz' dedirtecek tuhaf uygulamalar ortaya çıkarmayı başarıyorlar. Fartr, şu ana kadar gördüğünüz tahminen de en değişik uygulama.

Fuori tarafından geliştirilen Fartr isimli uygulama, osuruğunuzu tahlil ederek puan veriyor. Evet, nedense bu türlü bir uygulama geliştirme gereksinimi duymuşlar. Pekala bu uygulama osuruğunuzu nasıl tahlil ediyor? Osuracağınız vakit uygulamanın dinleme butonuna basıyorsunuz. Osuruğunuzun yüksekliği, uzunluğu ve ritmi tahlil ediliyor. Bunun sonucunda bir puan veriliyor.

Fuori, uygulamanın flüt üzere kimi nefesli antrümanları ve elle ya da ağızla yapılan yapay osuruk sesini gerçek osuruk sesiyle karıştırabildiğini belirtiyor. Üstelik poponuza güveniyorsanız sonuçlarınızı e-posta olarak ya da toplumsal medyada direkt olarak paylaşabiliyorsunuz. Toplumsal tabuları kırmayı hedeflediğini argüman eden bu saçma uygulama hem iOS hem de Android platformunda bulunuyor. Fiyatıysa 2 dolar.

Başa dön tuşu