Dijital Yayın Platformu HBO Max İle İlgili Tüm Bilinenler

Hâlihazırda 5 adet dijital yayın platformu bulunan AT&T, Netflix üzere dijital yayın platformlarına rakip olacak yeni yayın platformu HBO Max'i başlatmak için gün sayıyor. HBO Go, HBO Now, AT&T TV, AT&T TV Now ve AT&T Watch TV isimli yayın platformlarının yanına HBO Max'i de katmak isteyen AT&T'nin yeni platformu ile ilgili bilinen değerli ayrıntılara yakından bakalım.

HBO Max aboneliğinin fiyatı ne kadar olacak?

Bu husus hakkında resmi bir bilgi olmasa da birtakım söylentiler ortaya çıktı. Şirketin bir diğer yayın platformu olan HBO Now üyeliği, aylık 15 dolar (86 TL) üzere bir fiyata satılıyor. HBO Max aboneliğinin fiyatının da bu fiyata yakın olması bekleniyor. Haziran ayında ortaya çıkan bir söylentide, şirketin 16 ile 17 dolar arasında bir fiyat etiketi düşündüğü belirtilmişti. Tekrar de bunun sırf bir söylenti olduğunu belirtmekte yarar var.

HBO Max ne vakit hizmete girecek?

AT&T tarafından yapılan resmi açıklamalara nazaran HBO Max, 2020 yılının ilkbahar döneminde hizmete girecek. Bu, geniş bir vakit aralığına işaret etse de şirketin salı günü yapacağı basın toplantısında tam olarak yayın gününü açıklaması bekleniyor.

HBO Max'te hangi diziler bulunacak?

HBO Max, yayına girdiği vakit HBO'nun sahip olduğu tüm dizi ve filmlere sahip olacak. Bunun yanı sıra kimi ek özel programlar eklenecek olan HBO Max'te hangi içeriklerin bulunacağı salı günü yapılacak olan toplantıda açıklanacak. Platformda bulunacak içeriklerin kimilerinin listesi ise şu formda:

  • Watchmen
  • Westworld
  • Last Week Tonight with John Oliver
  • Game of Thrones
  • Sex and the City
  • Silicon Vally
  • Veep

HBO Max'in başka AT&T platformlarından farkı ne?

HBO Max, bir öbür AT&T yayın platformu olan HBO Go ve HBO Now ile misal bir yapıya sahip olacak lakin yeniden de kendi içerisinde özel programlar içerecek. HBO Max ile ilgili şimdiye kadar tüm bilinenler bu kadar. Yeni bilgiler paylaşıldığında habersiz kalmamak için bizleri takipte kalın.

Başa dön tuşu