Hayatın Kurallarını Keşfetmenizi Sağlayan YouTube Kanalı

Türkiye merkezli profesyonel kamera donanımları üreticisi olan Edelkrone isimli şirketi tahminen duymuşsunuzdur. Duymadıysanız çok olağan. Zira şirketin ana maksadı zati Türkiye pazarı değil, milletlerarası pazarlarda faaliyet göstermekti. Bunu da Hollywood şirketlerine ekipman satarak, yurt dışında profesyonellerin tercihi olarak büyük ölçüde başardılar. 

Biz de bu muvaffakiyet öyküsüne bir periyoda damgasını vuran YouTube serisi Başka Bir Şey ile ortak olmuştuk. Diğer Bir Şey, bu ülkenin meraklı zihinlerine bir ilaç üzere gelmişti. İş dünyasının tüm dinamiklerini, projelerin nasıl büyük bir sinerji ile gerçekleştirilebileceğini epey eğlenceli ve gerçekçi bir lisanla bizlere aktarmışlardı.

Toplamda 2 dönemlik bir macera olan Öteki Bir Şey’in akabinde, hem şirketin hem de YouTube kanallarının gerisindeki isim olan Kadir Köymen, apayrı proje ile geri döndü.

İşte karşınızda ilaç üzere yeni YouTube kanalı: Sıfır

Kadir Köymen, bu yeni kanalda rastgele bir beğenilme, çok yüksek abone sayılarına ulaşma üzere gayelere sahip olmadıklarından bahsediyor. İş dünyası, girişimcilik bir kenara kanalda işlenecek olan mevzular, aslında genel olarak hayatın merkezinde yer alan meselelere parmak basıyor. 

Lafı daha fazla uzatmanın çok da manası yok. Kelamı Kadir Köymen ve grubuna bırakıyoruz. Aşağıdaki görüntülere geçmeden önce Öteki Bir Şey serisinin tüm görüntülerine da buradan ulaşabileceğinizi söyleyelim. 

Çevreni değiştirmen mümkün mü?

Arkadaşın var kaybın var:

Anahtar müşterinde:

Girişimcilerin burnunun dibinde olup da göremedikleri şey:

Sporcu ne halta fayda?

Başa dön tuşu