Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Oyun ve Uygulama (iOS)

Google Play Store’a göre App Store'da daha az sıklıkla gerçekleşen indirimlerde kısa müddetliğine fiyatsız olan 5 adet oyun ve uygulama bulunuyor. Telefonuna indirecek yeni oyun ve uygulama arayan iPhone kullanıcıları, oluşturduğumuz listeye göz atarak beğendikleri oyun ve uygulamayı fiyat ödemek zorunda kalmadan indirip deneyebilirler.

Yeti Pie

Normal fiyatı: 5,54 TL

Koca ayak, Yeti ya da Yowie üzere farklı kültürlerde farklı isimlerle anılan bu efsanevi yaratıklar, bu sefer oyunumuzun ana karakteri hâline geliyor. Çalınan pastaları bu efsanevi yaratıklarla düşürmeden kaçırmaya çalıştığınız bu kolay oyunu istediğiniz yerde oynayarak vakit geçirebilirsiniz.

Grocery/Shopping List Pro

Normal fiyatı: 16,72 TL

Alışverişlerden sonra başımıza en çok gelen şeylerden bir tanesi, elbet ki birçok vakit alışverişte bir şeyi almayı unutmamız oluyor. Birçok muadili de bulunan bu alışveriş listesi uygulamasında işaretleyebileceğiniz 330’dan fazla seçenek bulunurken kendiniz özel olarak da almak istediğiniz eserleri listenize ekleyebilirsiniz. Listenin telefonunuza depolanması sayesinde marketteyken internet ilişkisine da gereksinim duymuyorsunuz.

Alien Shooter – Survive

Normal fiyatı: 5,54 TL

Oyuncuların isteklerine nazaran şekillendirilen efsanevi Alien Shooter oyunun özel bir versiyonu olan bu oyunda, bu sefer bir hayatta kalma modu da bulunuyor. Oyundaki misyonunuz ise etrafınızdaki acımasız yaratıkları büsbütün temizlemek.

Duck Warfare

Normal fiyatı: 5,54 TL

Basit denetimleri, her biri farklı taarruzlara ve animasyonlara sahip 24 ördeği, 5 bölgesi ve 40 farklı düşman çeşidi bulunan bu oyunda keyfinizi kaçıracak oyun içi satın almalar ve reklamlar bulunmuyor.

Trance X

Normal fiyatı: 11,13 TL

Apple’a özel olarak geliştirilen epeyce sağlam bir optimizasyonu bulunan bu oyunda kendi müziğinizi ve sanatınızı konuşturabilirsiniz.

Bu haftanın App Store indirimlerinden seçtiğimiz fiyatsız uygulamaları sizlerle paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Fiyatsız oyun ve uygulamaları önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşmaya devem edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın.

Başa dön tuşu