Kısa Süreliğine Ücretsiz 7 iOS Uygulama

Google Play Store’da olduğu üzere iOS platformundaki fiyatlı uygulamalar da sıklıkla fiyatsız olabiliyor. Telefonunuza yeni ve kaliteli uygulamalar yüklemek istiyorsanız yazımızdaki uygulamalara göz atabilirsiniz. Listemizdeki uygulamaların kısa müddetliğine fiyatsız olduğunu da belirterek hiç vakit kaybetmeden uygulamalara geçebiliriz.

Heart Rate PRO

Normal fiyatı: 21,28 TL

Heart Rate PRO sayesinde telefonunuz üzerinden kalp atışlarınızı takip edebilirsiniz. Heart Rate PRO, kalbinizin ne kadar süratli attığını yer ve vakit fark etmeksizin size haber verecek. Ekstra hiçbir aygıta ihtiyaç duymadan kalp atışlarınız ölçen uygulamayı aşağıdaki irtibat aracılığıyla indirebilirsiniz.

Squeeze it: Face Deformer

Normal fiyatı: 5,28 TL

Telefonunuzdan fotoğraf çekerek üzerinde oynamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Eğlenceli vakit geçirebileceğiniz ve fotoğrafları istediğiniz üzere manipüle edebileceğiniz uygulama sayesinde cümbüş parmaklarınızın ucunda olacak.

Background Color

Normal fiyatı: 15,95 TL

Hayal gücünüzü kullanarak telefonunuzu özelleştirmek mi istiyorsunuz? Background Color uygulaması sayesinde sırf size özel art planlar oluşturmak artık mümkün. 40 çeşit evvelce atanmış renk seçeneğiyle istediğiniz art planı telefonunuz için oluşturun.

Remote for Mac

Normal fiyatı: 21,28 TL

Telefonunuzu ya da tabletinizi Mac aygıtınız için fare olarak kullanabileceğinizi söylesek ne derdiniz? Evet, eksik söylediğimiz konusunda haklısınız. Bu uygulama sayesinde telefonunuz sırf bir fare değil, tıpkı vakitte belli komutları da verebileceğiniz bir kumanda hâlini alacak.

i2Reader Cloud

Normal fiyatı: 21,28 TL

E-kitapların artmasıyla birlikte e-kitap okuyucu uygulamalar da ziyadesiyle revaçta olmaya başladı. i2Reader ile istediğiniz kitabı okurken muhakkak yerleri vurgulayabilir ya da çevirebilirsiniz. Bunun yanı sıra otomatik aşağı kaydırma özelliği sayesinde okurken telefonunuza dokunmanıza bile gerek kalmayacak.

Sonic Sleep Coach Alarm Clock

Normal fiyatı: 5,28 TL

Bilim insanları tarafından geliştirilen ve uyku kalitenizi geliştirmeyi amaçlayan uygulama sayesinde uyku alışkanlıklarınız daha sağlıklı bir hâl alacak. Siz de 10 saat uyusa bile ziyadesiyle yorgun kalkanlardansanız bu uygulamayı kaçırmayın.

Alti – Altimeter & Compass

Normal fiyatı: 15,95 TL

Minimalist tasarımı ile iPhone ve iPad’lerdeki en uygun pusula olduğunu sav eden uygulama, size bir pusuladan istediğiniz tüm özellikleri ziyadesiyle sunacak. Ayrıyeten Alti,  yüksek doğruluk oranı, kişiselleştirilebilir art plan ve tercihe nazaran metrik/İngiliz ölçü ünitelerini kullanıcılara sunuyor. 

iOS için kısa müddetliğine fiyatsız olan uygulamaları incelediğimiz listemizin sonuna geldik. Siz de kısa müddetliğine fiyatsız olan uygulamaları kaçırmamak istiyorsanız bizi takipte kalın.

Başa dön tuşu