Kocasını emziren kadın TikTok’ta izlenme rekorları kırdı

Gün geçmiyor ki toplumsal medyada değişik bir olaya rastlamayalım. Bu sefer de enteresan olay TikTok’da karşımıza çıktı. Bir bayan kocasını emzirdiği görüntüler ile gündeme oturdu.

Söz konusu bayanın yaşadığı tıkanıklık sorunu sebebiyle süt gelmediğini argüman ediyor. Bu sebeple yaşadığı sorun ile ilgili ilaçlar, pompa vs kullandığını lakin sonuç alamadığını söyleyen bayan tahlili apayrı bir yolda bulmuş. Tıkanıklık sorunu yaşayan bayan daha sonra Google’da teklif olarak partnerinize emzirin formunda bir şey okuduğunu ve bu sisteme başvurduğunu söylüyor.

Kocasını emziren bayan TikTok’ta izlenme rekorları kırdı

İlk başta bu formül kulağa saçma gelse de bayan 2 gün boyunca inanılmaz acılar çekmiş ve bunun sonucunda kocasını emzirmeye karar vermiş. Prosedürün işe yaradığını belirten bayan bu görüntü ile toplumsal medyanın gündemine oturmuş durumda.

Açıkçası bayanın sıhhat sorunları nedeniyle bu türlü bir yola başvurmasını tahminen anlayabiliriz lakin bunu neden toplumsal medyada paylaşmak istediği asıl akılları karıştıran durum. Toplumsal medyanın kullanım biçimi gün geçtikçe farklı yerlere gidiyor desek yanlış olmaz. Siz bayanın yaşadığı bu durumu toplumsal medyada paylaşması hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorunu yaşayan öbür bayanların bilinçlenmesine yardımcı olmuş olabilir mi? Yoksa bu husus aileye özel mi kalmalıydı? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Başa dön tuşu