Makas atamayan maganda taksiye bodoslama girdi! (video)

Gün geçmiyor ki toplumsal medyada farklı bir olayla daha karşılaşmayalım. Bugün ki olay ise yok artık dedirtecek tipten.

İstanbul’da bir maganda makas atmak için iki arabanın ortasına girdiği sırada panikleyip yan şeritteki aracı biçiyor. Sonrası ise malum.

Sonuç olarak yolunda suçsuz bir formda giden bir insanın da durduk yere canı sıkılmış oluyor? Pekala sebep ne? Magandanın birinin istemsizce makas atıp şerit değiştirmek istemesi. Dilerseniz kaza anını içeren görüntüye aşağıdan göz atabilirsiniz.

Makas atamayan maganda taksiye bodoslama girdi! (video)

Bu magandaların makas atarken yaptıkları birinci kaza değil. Muhtemelen son da olmayacak.

Hergün trafikte binlerce, hatta milyonlarca insan trafik karmaşasının içerisine giriyor. Kimi hasta anne babasını bir yere yetiştirmeye çalışırken, kimisi küçük bebeği ya da çocuğuyla trafik keşmekeşine giriyor.

Yolunda gideceğe yere gerçek sessiz ve sakin bir halde yol alırken, hiç bir kabahati olmadığı halde, magandanın biri yüzünden hayatının en büyük şokunu yaşıyor.

Bu üslup kazalarda içinizden yeterli oldu diye geçirebilirsiniz. Ancak işin içerisinde hiç cürmü olmayan vatandaşlar olmadığını da unutmamak gerekiyor. Trafikte makas atarak ilerlemenin cezası çok da caydırıcı değil. Belirli bir ölçüde para cezası ile şoförler magandalıklarına kaldıkları yerden devam edebiliyorlar.

Buna muhakkak kalıcı bir tahlil üretilmesi gerekiyor. Pekala sizin bu husus hakkındaki görüşleriniz neler? Dilerseniz bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu