Marvel, The Amazing Spider-Man 2099’u Yayınladı

Marvel, The Amazing Spider-Man 2099 çizgi romanını duyuran yeni bir görüntü yayınladı. Yeni seri, The Amazing Spider-Man serisini Marvel'ın birinci sefer 90'lı yıllarda başlattığı 2099 geleceğine bağlıyor. Marvel, 2099 temasını tek seferlik seri olarak başlatmasının akabinde Aralık ayında yeni 2099 serileriyle büyük bir geri dönüş yapacak.

Fragmanda göreceğiniz üzere, muharrir Nick Spencer ve baş editör Nick Lowe üzere Marvel yaratıcıları, Peter Parker'ı, Spider-Man 2099'de Miguel O'Hara ile geri getirdikleri için çok heyecanlılar. Ayrıca Marvel, The Amazing Spider-Man 2099'un neyle ilgili olduğuna dair daha ayrıntılı basın bülteni paylaştı.

Yeni seride 2099 yılının Örümcek Adamı Miguel O'Hara, Peter Parker'ın zaman akışının çöküşünü önlemesine yardımcı olmak için vaktimize geri dönüyor. Yani Spider-Man'in geçmişi ve geleceği, Doctor Doom'un geleceği harika kılmaya çalışması karşısında onu durdurmaya çalışacak. Ayrıca tek seferlik 2099 serisi yeni ve geri dönen kahramanlardan ve berbat adamlardan oluşan anlara yer verecek. Yeni Amazing Spider-Man #33 çizgi romanı alternatif bir vakit çizelgesi değil, Marvel Kozmosunun geleceği olacak ve çizgi roman satış mağazalarında sunulacak.

Marvel ve DC daha evvel 21. Yüzyıl'ı tanımlamak için pek çok makûs fikir ortaya koydular, ancak Marvel'ın 2099 serisi aslında en uygunlardan biriydi. Spider-Man, Doom, Punisher gibi kitapların her biri Marvel gizemlerini, yeni karakterleri oluşturdu ve onlara yalnızca görsel değil, birebir vakitte öykü temaları da getirdi.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu