Müthiş ‘İşlevsiz’ 10 İnternet Sitesi

İnsanların ortada bir mola verip dinlenmesi, başlarını boşaltması yeterlidir. Öte yandan son haberlere bakmak, toplumsal medya gündemini yakalamak her vakit için insanlara beklenen rahatlamayı vermez. Bu süreçte Webtekno okumuyorsanız kaliteli vakit geçirebileceğiniz öbür eğlenceli siteler de var. 

Aşağıda bu çok anlamsız lakin eğlenceli sitelerden kimileri yer alıyor. Dikkat edin, kimileri bağımlılık yapabilir.

Taco Spin

Bu sitede ekranda bir Taco var ve Taco dönüyor. Dönerken üstündeki sayaçta kaç kez döndüğü yazıyor. 

The Most Seconds

Siteye giriyorsunuz, site size ne kadar müddettir orada bulunduğunuzu ve toplamda sitede ne kadar vakit geçirdiğinizi gösteriyor. Altta da sitenin ne kadar müddet evvel açıldığı bilgisi var. 

Bilgisayarım Açık mı?

İnternette her soruya karşılık var. Bu site, bilgisayarınızın açık olup olmadığını denetim etmenizi sağlıyor. 

Random Colour

Sayfayı her yenilediğinizde diğer renk oluyor. Renkler rastgele seçiliyor. Sayfayı gereğince süratli yenileyerek disko tesiri yaratabilir ya da migreninizi tetikleyebilirsiniz. 

Falling Falling

Üsttekinin bir büyüğü. Sayfayı yenilemekle uğraşmayın diye daima renkler düşüyor alttan yeni renk çıkıyor. Hipnotize edici. 

Useless Site

Sitenin ismi işe yaramaz site ama listedeki en fonksiyonsuz site değil. Siz kutuyu tıklıyorsunuz, site de kaldırıyor. Kedi görseli daha da tanınan olmayı sağlayabilirmiş ancak. 

Llama Font

Yazılarınızı lamalardan oluşan bir halde yazmanızı sağlayan bir site. Öteki bir olayı yok, gerek de yok. 

Pointer Pointer

Muhteşem bir sayfa bu arkadaşlar. Siteye girip fareyi ekranda bir yere bırakıyorsunuz. Sistem de size fare imlecinize işaret eden fotoğraf ile imlecin yerini gösteriyor. 

Do nothing for 2 minutes

2 dakika durun diyor bu site, dalgaların sesini dinleyin diyor. Yaz bitti bir tatil yapamadın diyor. Aslında şahsî gelişim reklamı yapıyor fakat 2 dakika durmak hakikaten beşere güç geliyor. 

Cat Bounce

Kediler var. Kediler ekranın üstünden düşüyor. Altından sekiyor. Kedileri yağdırabiliyorsunuz. 

Başa dön tuşu