Son haliyle şok etkisi yaratmıştı! Yalı Çapkını’nın Defne’si Mine Tugay’dan açıklama geldi!

Ünlü oyuncu Mine Tugay, milyonlarca kişinin izlediği Yalı Çapkını dizisiyle ekranlara geri döndü. 44 yaşındaki ünlü oyuncu, bu kez hoşluğu değil değişimi ile gündeme çıkmıştı.

Geçtiğimiz günlerde otopark pozuyla toplumsal medyayı sallayan Mine Tugay, yer aldığı son Yalı Çapkını kısmıyla gündem oldu. Yüzünde büyük bir değişiklik olan ünlü oyuncunun estetik yaptırdığı argüman edilmişti. Ağır tenkitlere maruz kalan Tugay, bahis hakkında sessiz kalmayıp açıklamalarda bulundu.

“Sağlık sorunu yaşıyorum”

Yalı Çapkını dizisinde Defne isimli karakter ile rol alan Mine Tugay, uzun bir müddetten sonra ekranlara geri döndü. Lakin ünlü oyuncunun yeni hali görenler gözlerine inanamadı. Şok etkisi yaratan bu değişimin estetik nedeniyle olduğu argüman edilmişti.

Ancak Mine Tugay, estetik iddialarını toplumsal medya hesabında yalanladı. Ünlü oyuncu sıhhat sorunu yaşadığını ve yüzünün bu yüzden şiştiğini tez etti. Ünlü oyuncu şu halde açıklamalarda bulundu:

“Herkes konuşmuş madem bir de ben konuşayım dedim. Sevgili dostlar, ben bir sıhhat sorunu yaşıyorum. Vaktinde yapılan bir dolgunun sol gözümün altında donması üzerine bir kaç ameliyat olmak zorunda kaldım ve orta ara o bölgede şişmeler ve çökmeler oluyor. Bu son kertede orada oluşan bir kist sebebiyle bir ameliyat oldum ve kortizon tedavisi görüyorum. Ki onun şişliğine denk geldi birtakım sahnelerim maalesef.” dedi

“İzleyenlere de bunu en az yansıtmak için filtre uygulandı. Ama estetik bağımlılığına kadar gelmiş konuşmalar. Hayır değil o denli. Sıhhat bu. Kimse de benim bu yaşadığım sıkıntı süreci yaşamaz umarım. Yani demem o ki rahat olun, ben güzelleşiyorum ve moralim yüksek. Hoş dileklerinizi aldım. Şimdiden çok sevgiler. Bu ortada olayların geçmişini gerçeğini bilmeden bu kadar yanlış konuşmaların yer alması da sahiden üzücü. Neyse akşama bomba üzere bir kısım var, izleyin derim.” tabirlerini ekledi.

Başa dön tuşu