TikTok’un Piercing Challenge Filtresi Kullanıma Sunuldu

TikTok’la ilgili insanların büyük bir kısmının güzel fikirleri yok. Ama sosyal medya ağı, çok yaygın bir biçimde kullanılmaya devam ediyor. Bilhassa TikTok’taki müzik geçişli filtreler, sosyal medya ağının ağır bir halde kullanılmasını sağlıyor. 

TikTok, bu sefer Piercing Challenge isimli bir filtre yarattı. Kullanıcılar, filtreyi kullandıklarında çalan müziğin bir noktasına kadar gözlerini kapatıyorlar ve müziğin değiştiği noktada gözlerini açtıklarında bir piercing çeşidi yüzlerinin rastgele bir yerinde beliriyor. TikTok’un yeni filtresinde Orange County’nin Loving is Easy ve Sage The Gemini’nin No X’s müzikleri kullanılıyor.

TikTok’un Piercing Challenge filtresi Ekim ayının başında tanınan oldu. Tanınan TikTok kullanıcıları filtreyi kullandıkça, popülerliği de artıyor. Piercing Challenge, piercing takmayı düşünen beşerler için işe yarayacak bir filtre olarak görünüyor. Yüzünüzde rastgele bir yere piercing takmadan evvel nasıl duracağını görmek için bu filtreyi kullanabilir ve ona nazaran karar verebilirsiniz.

Başa dön tuşu