Twitter, DM’ler için yeni özelliğini sundu!

Telefonunuzdaki metin konuşmalarını sabitlemeye alışmış olabilirsiniz. Artık gibisi bir özellik de artık Twitter sohbetlerinize gelecek. Artık Twitter DM’lerde konuşmalarınızı sabitleyebileceksiniz.

Twitter’ın DM konuşma sabitleme özelliği artık Blue abonelik gerektirmeden Android, iOS ve web’deki herkes tarafından kullanılabilir. Mobilde bir konuşmayı sabitlemek için, konuşmayı sağa kaydırmanız ve gelen kutunuzun en üstüne taşımanız kâfi olacak. Bu biçimde altı adede kadar sohbeti sabitleyebilirsiniz.

Twitter, DM’ler için yeni özelliğini sundu!

Genişletme, Kasım 2021’de DM konuşma pinlerinin Blue kullanıcılarına gelmesinden yalnızca birkaç ay sonra geldi. Lakin bu bir şok değil. Twitter, özelliklere erken erişim sağlamak için Blue abonelerini kullanacağını söylemişti. Akabinde özellikler daha geniş bir kapsamda tüm kullanıcılara sunuluyor.

Bu daha geniş sürüm, temel olarak Blue abonelerine özel özelliklerin genel bir kitleye ulaşmasının ne kadar sürebileceğine dair kabaca bir fikir verir. Zamanlama, özelliğe bağlı olarak değişebilecek olsa da, şirket özellikleri bir kaç ay Blue aboneleri ile denedikten sonra geniş bir sürümde sunuyor.

Başa dön tuşu