YouTube Premium Seçilen Kanalların Son Videolarını İndirecek

YouTube’un ücretli abonelik servisi YouTube Premium, kullanıcılara hoş kimi özellikler sunuyor; bunlardan biri de görüntü indirme özelliği. YouTube Premium abonesi olan kullanıcılar, istedikleri rastgele bir görüntüyü daha sonrasında çevrimdışı olduklarında izleyebilmeleri için kaydedebilme özelliğine sahip oluyorlar ancak YouTube, bununla da yetinmedi ve görüntü kaydetme konusunda bir adım daha attı. 

Artık Premium servisine abone olan kullanıcıların istedikleri kanallara yüklenen son görüntüler otomatik olarak aygıtlara indirilecek. Eğer bir kanalın görüntülerini izlemeyi çok seviyorsanız ve hiçbir yeniliği kaçırmamak istiyorsanız, Wi-Fi olmayan alanlarda yahut internetin çekmediği ortamlarda dahi o kanalın içeriklerini izlemek istiyorsanız, YouTube Premium servisi artık bunu yapabilmenize imkan sağlıyor.  

Kullanıcılar manuel olarak hangi başlıkların yahut hangi kanalların içeriklerinin indirilmesini istediğini seçebilecekler. Siz kanalda yeni çıkan içeriği şimdi görmemiş olsanız dahi, YouTube sizin için yeni çıkan içerikleri indirecek ve internete erişiminiz olmadığı yerlerde sevdiğiniz kanallardaki hiçbir yeniliği kaçırmamanızı sağlayacak.  Bu yeni özellik, YouTube Premium kullanıcılarına yavaş bir halde dağılıyor. YouTube’un Premium hizmeti şu an için ülkemizde maalesef kullanılamıyor. 

Başa dön tuşu