AVM’de kadına yumruk atarak bayıltan adam alkış topladı! İşte o olay video!

Sosyal medyanın yayılmasıyla birlikte toplumdaki şiddet olayları da daha net bir şekilde gözler önüne serilmiş oldu. Bu sayede kadına şiddet konusunda önemli tedbirler alındı. Nitekim alınmaya da devam ediyor.

Elbette bu durum dünyanın her yerinde geçerli. Yani kadına şiddet konusu sadece ülkemizin değil, tüm dünyanın sorunu. Aslında şiddetin başlı başına bir sorun olduğu gerçeğini de unutmamamız gerekiyor.

Geçtiğimiz gün sosyal medyada ilginç bir video viral oldu. Bahse konu bu videoda, iri yarı bir gencin sarışın bir kadını tek yumrukta yere serdiği görülüyordu. Video bu haliyle izlendiğinde herkes gence tepki gösterdi. Fakat sonradan videonun uzun hali sosyal medyada düştü. Dilerseniz bahse konu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

AVM’de kadına yumruk atarak bayıltan adam alkış topladı! İşte o olay video!

Videoda net bir şekilde görüldüğü üzere kadın zorbalıkla kendinden küçük birisinin sandalyesini alıyor ve bu anları kameraya kaydettirip gülüyor. Olaya sonradan dahil olan genç, arkadaşının sandalyesini geri almak istiyor. Zorba kadın bu noktada gence vurmaya başlıyor ve beklenmedik bir şey oluyor. Genç adam tek yumrukta zorba kadını yere seriyor ve kadın bayılıyor.

Genel olarak herkes bu olayda adamı haklı buluyor. Hatta videonun daha uzun bir halinde adamın alkışlandığı anlar bile mevcut. Peki sizce bu olayda haklı kim?

Başa dön tuşu