BİM Aktüel – Teknolojik Ürünler Güncel Katalog

BİM mağaza zinciri, her hafta sunduğu avantajlı eserlerin fiyatlarıyla birlikte yer aldığı bir aktüel katalog yayınlıyor. Biz de sizin için bu katologda yer alan teknolojik eserleri seçiyor ve listeliyoruz. Akıllı telefon, tablet, powerbank, Bluetooth kulaklık, USB bellek ve daha pek çok eseri bu listemizi takip ederek uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Şayet siz de teknolojik gereksinimlerinizi uygun fiyatlarla karşılamak istiyorsanız, bu içeriğimizi tarayıcınızdan ya da Webtekno taşınabilir uygulamasından favorilere ekleyin. Her hafta en şimdiki listeye süratlice ulaşabilirsiniz.

16 Ağustos 2019 – 23 Ağustos 2019 tarihleri ortasında geçerli olacak BİM Aktüel sayısında, toplamda 3 teknolojik eser bulunuyor. O eserler şu biçimde:

BİM Aktüel Katalog, Teknolojik eser listesi:

Razer Deathadder

  • BİM Aktüel fiyatı: 175 TL

Razer precision 3.5G optik sensörlü 3500 dpi çözünürlük, sağ ele uyumlu ergonomik tasarımı ile birlikte Razer Deathadder, tam aradığınız oyuncu faresi olabilir. Ayrıyeten fiyatı da hayli uygun ve 6 ay taksit seçeneği bulunuyor.

Mini Drone Corby

  • BİM Aktüel fiyatı: 75 TL

Kapalı alanlar için kullanıma uygun olan küçük drone Corby, uzaktan kumandası ile epey kolay bir kullanım sağlıyor. Ayrıyeten şarj edilebilir olan bataryası, tek şarjda 7 dakikaya kadar kesintisiz uçuş mühleti sağlıyor. Çarpma önleyici sensörleri sayesinde aygıt kolay kolay ziyan görmüyor.

AVerDiGi güvenlik kamerası seti

BİM mağazalarından temin edebileceğiniz güvenlik kamerası seti içerisinde 1 adet 4 kanal xvr kayıt aygıtı, 4 adet 2 MP metal kasa kamera, 2 adet adaptör, 4 adet irtibat kablosu, 1 adet dörtlü konnektör, 1 adet mouse bulunuyor. Ayrıca eser taşınabilir depolama aygıtlarıyla uyumlu olup kamerayı telefondan izleme imkanı da sunuyor.

  • BİM Aktüel fiyatı: 499 TL

Başa dön tuşu