Bir bu eksikti! Tinder gibisi Hawaya Türkiye’de!

Tinder ile çöpçatan uygulamalarının farklı bir boyut kazandığını söyleyebiliriz. Hatta Tinder ile birlikte bu üslup uygulamaların sayısında kıymetli bir artış yaşandı. Hakikaten Hawaya da bu uygulamalardan biri.

Tinder ile tıpkı çatı altında bulunan Hawaya kendisini “ciddi münasebet arayanlar için” halinde pazarlıyor. Birinci olarak Mısır’da ortaya çıkan uygulama artık Türkiye’de de hizmet sunacak. Bahis hakkında yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Ciddi bağ arayanlara Tinder yerine Hawaya

Dünyanın önde gelen online tanışma uygulamalarının sağlayıcısı Match Group, marka portföyüne Tinder, Ok Cupid’den sonra  Mısırlı online tanışma uygulaması Hawaya’yı ekledi.

Hawaya’nın dünya genelinde yapmış olduğu araştırmaya nazaran, Covid-19 virüsünün ortaya çıkışından bu yana, kullanıcılar uygulama içinde daha uzun vakitler geçirerek, daha çok etkileşimde bulunuyorlar.

Verilere nazaran uygulama içi geçirilen vakit önceye nazaran bayanlarda %25 erkeklerde %20 oranında yükselirken, eşleşme oranı da %40 artış gösteriyor. Uygulama içi iletileşme ise %40 artış göstermiş durumda.

Kanada, Almanya, Singapur, Kuveyt, Suudi Arabistan, Endonezya, Malezya’da da hizmet vermeye başlayan Hawaya, önceliğini Türkiye‘ye çevirip, ülkü partnerini arayan ve kalıcı bir birliktelik kurmaya niyeti olan bayan ve erkekleri bir ortaya getirerek, önemli ilgi yolundaki birinci adımlarında onlara eşlik ediyor.

Eğer siz de sanal uygulamalar üzerinden önemli bağlar bulabilirim niyetindeyseniz Hawaya’ya bir göz atabilirsiniz.

Başa dön tuşu