Chloe Loughnan sosyal medya paylaşımıyla olay oldu

Serdar Ortaç ile yaptığı evlilikle tanınan Chloe Loughnan toplumsal medyada gündeme oturdu. Chloe 2019 yılında ünlü müzikçiden boşanmıştı. Boşanmaları ile de gündeme oturan Chloe artık de paylaşımlarıyla gözleri üstüne çekti.

İrlandalı model Serdar Ortaç ile boşandıkları periyotta verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Chloe Loughnan şimdilerde ise toplumsal medya sayfasından yaptığı savlı paylaşımlarla isminden ziyadesiyle kelam ettiriyor. Bir müddet evvel daha güzel görünmek için bir kaç operasyon geçiren Chloe dekolteli paylaşımlarıyla toplumsal medyaya damga vurdu. Göğüslerini yaptırdığını göstermek için kırmızı bustiyer ile pozlar veren Chloe’nin Instagram paylaşımı kısa müddette etkileşim oranında rekor kırdı.

Chloe Loughnan toplumsal medya paylaşımıyla olay oldu

Boşanma devirlerinde nafaka sorunları yaşayan çiftin ortası düzgünce bozulmuştu. O periyot Serdar Ortaç eski karısıyla ilgili “Yüzünü şeytan görsün” yorumunu yapmıştı. Chloe Loughnan toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı cesaretli paylaşımlarla gözleri üstüne çekiyor. Kimi takipçiler ise genç bayanın doğallığını bozduğunu belirttiler. İrlandalı model Chloe Loughnan, boşanmanın akabinde birinci defa İstanbul’a geldi. Loughnan “Ailemle vakit geçirmeyi çok özlemişim. O müddet zarfında koronavirüse yakalandım. Birinci kez kendimi bulmaya çalıştım. Birebir vakitte kocasız bir hayat başladı. Türkiye ikinci konutum. 8 yılımı verdim bu ülkeye. Birinci evvel İstanbul’a âşık oldum. Arkadaşlarım burada ve herkesi çok özlemişim. Birinci geldiğim günün sabahı düş üzereydi. Türkçem yetse daha neler derim” sözlerini kullandı.

Siz bu paylaşımlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Ülkede konuşulacak daha farklı hususlar varken toplumsal medyada bu paylaşımların etkileşim alması hakkında yorumlarınız neler? Bize belirtmeyi unutmayın.

Başa dön tuşu