Elon Musk, Mark Zuckerberg’i Kafes Dövüşüne Çağırdı

Elon Musk, Meta’nın Twitter rakibi platformu nedeniyle Mark Zuckerberg’i kefes dövüşüne davet etti. Zuckerberg, bu teklifi “Konum at” diyerek kabul etti. Teknoloji dünyasının dev isimleri, son dönemlerin en eğlenceli tartışmasıyla karşımızda…

Teknoloji dünyasının iki dev ismi, Mark Zuckerberg ile Elon Musk, bir “kafes dövüşü” meselesi ile karşımızda. Evet yanlış duymuyorsunuz. Bir tarafta Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın sahibi Mark Zuckerberg, diğer tarafta ise Twitter’ın, Tesla’nın, SpaceX’in patronu Elon Musk. Meselenin komik geldiğinin farkındayız.

Meta’nın Twitter rakibi bir platform üzerinde çalıştığı uzun zamandır biliniyor. Henüz hakkında pek bir bilgi sahibi olmadığımız bu platform, şu an için “Project 92” kod adını kullanıyor ve sızdırılan görseller, yeni platformun içeriksel açıdan Twitter’ın kopyası, tasarımsal olarak ise Instagram’ın resimsiz hali olacağını ortaya koyuyor. Görünen o ki Elon Musk, bu meseleden yeni haberdar oldu. 

Elon Musk: Kafes dövüşüne hazırım!

Mark Zuckerberg vs Elon Musk

Twitter’da Project 92 ile ilgili bir paylaşımın altına yorum yapan Elon Musk, “Kafes dövüşüne hazırım!” ifadesini kullandı. Bu açıklamanın ciddiye alınıp alınmayacağı bilinmiyordu. Neticede Musk, Twitter’daki herhangi birini herhangi bir nedenden ötürü laf atabilirdi. Ayrıca son dönemlerde Zuckerberg’e de laf atıyordu. Tüm bunlar yaşanırken Mark Zuckerberg, Instagram’dan paylaştığı hikâyede Musk’a cevap verdi. Zuckerberg, oldukça ciddi görünüyordu.

Mark Zuckerberg’in Elon Musk’a cevabı: Konum at!

Mark Zuckerberg Elon Musk kafes dövüşü

Yukarıdaki ekran görüntüsünde de görebileceğiniz üzere, Mark Zuckerberg, “Konum at” diyerek Elon Musk’ın kafes dövüşü teklifini kabul etti.

Ve Elon Musk’tan karşı cevap: Vegas Octagon!

Başa dön tuşu