IKEA’da Saklanıp Bir Gece Geçiren YouTuber Tutuklandı

Tayvan'da bir YouTuber, IKEA mağazasında saklandığını ve geceyi orada geçirdiğini gösteren bir görüntüyü Youtube'a yükledi. Lakin yüklediği görüntü başına kaygı açtı ve IKEA'nın görüntüyü polise vermesi sonucu tutuklandı.  

New Taipei, Xinzhuang Bölgesi'ndeki IKEA mağazasına 28 Ekim akşamı gizlice giren kişinin Tayvanlı aktör Lee Hsing-wen'in oğlu 25 yaşındaki Max Lee olduğu ortaya çıktı. Lee'nin görüntüsü, evvel bir depoda saklandığını ve sabahın erken saatlerinde dördüncü kattaki teşhir salonuna girdiğini gösteriyor.

Lee satış bölgesine geçerken hırsız alarmını tetikledi, lakin tespit edilmeden orada kalmayı ve Facebook'ta yayın yapmayı başardı. Lee, görüntü çekimi sırasında, tuvaleti kullanıyormuş üzere, çıplak olarak banyo teşhir ünitesinde duş alıyormuş üzere ve bilgisayar masasında mastürbasyon yapıyormuş üzere hareketler yaparak dalga geçti.

IKEA olayı öğrendikten sonra polisle temasa geçti ve polis, Lee'yi sorgulamak için gözaltına aldı. Eğitimini ABD'de tamamlamasının ardından Tayvan'a geri dönen Lee, geçtiğimiz yıl Tayvan'da marihuana kavanozununun fotoğrafını Instagram'a yükleyip, marihuananın yararları hakkında konuşarak yeniden tartışmalara neden olmuştu.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu