Letgo Benzeri Eşya Alıp Satabileceğiniz En İyi 9 Uygulama

Devir artık teknoloji evresi ve bu neredeyse her alanda geçerli. En kolayından artık market alışverinizi bile online uygulamar üzerinden meskeninize sipariş edebiliyorsunuz. Alışılmış kıyafet, kitap, bilgisayar modülü yahut rastgele bir eşyayı da online alışveriş sitelerinden temin edebiliyorsunuz. Hatta yalnızca sıfır eserler değil, ikinci el otomobil, ikinci el telefon, ikinci el bisiklet veya ikinci el bilgisayar üzere birçok kıymetli eşyayı da daha ucuza kapatabiliyorsunuz.

Bu üslup alışveriş yapabileceğiniz Letgo, Sahibinden yahut GittiGidiyor üzere ünlü uygulamalar var. Fakat bazen bu sitelerden bile aradığınızı bulamadığınız olabiliyor. Bu içeriğimizde sizlere bu ünlü online alışveriş sitelerine alternatif olabilecek ve aradığınızı çarçabuk bulmanızı sağlayacak Letgo gibisi uygulamalardan bahsedeceğiz.

Letgo ve gibisi ikinci el eşya alım-satım uygulamaları

Letgo

Letgo, sahibinden satılık otomobil yahut kiralık daireden ikinci el mobilya, telefon ve konsola kadar birçok eseri bulabileceğiniz bir site. Sitede kullanmadığınız eşyalarınızı satarak kolay bir formda para kazanabilir yahut yüzbinlerce kullanıcının milyonlarca eserini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Üstelik İstanbul, İzmir, Ankara ve Türkiye’nin öbür tüm vilayetlerinden satıcı ve alıcı bulabiliyorsunuz.

Kitaplar için Sahaf:

Sahaf, kitaplığınızda artık boşu boşuna yer kaplayan ve elden çıkarmak istediğiniz kitapları paraya dönüştürebileceğiniz bir uygulama. Yalnızca satmak değil, bulması güç olan kitaplar dahil birçok kitabı da bu uygulamada ucuza satın alabiliyorsunuz. Aradığınız kitapları sahafçılara da sorabiliyorsunuz

Genellikle araba arayanlar için Sahibinden:

Sahibinden.com, sahibinden satılık yahut kiralık otomobil, daire ve ikinci el yahut sıfır birçok eseri bulabileceğiniz devasa bir platform. Sahibinden’de yalnızca eşya, araba, teknolojik cihazlar değil iş ilanları, hizmetler, iş makineleri yahut ustaları da bulabilirsiniz. Bu bağlamda Sahibinden için Türkiye’nin en büyük platformlarından biri diyebiliriz.

Geri kalan her şey için GittiGidiyor:

GittiGidiyor da tıpkı Sahibinden.com üzere devasa bir platform. GittiGidiyor’da ikinci el telefon, konsol yahut televizyon üzere birçok eseri bulabilmeniz mümkün. Onaylanmış satıcılardan ise meselesiz sıfır eserler bulabiliyorsunuz. GittiGidiyor’un bir hoş yanı ise indirim kuponları. Kullanıcılarına indirim kuponları sayesinde kolaylık sağlayan GittiGidiyor, alışveriş yapmak için hoş bir site diyebiliriz.

Giyim ve aksesuarlar üzere ihtiyaçlar için Zebramo:

Zebramo, daha çok elinizde bulundurduğunuz kozmetik, giysi ve mesken eşyası stili eserleri basitçe satıp paraya çevirmenize yarayan bir uygulama. Her ne kadar bahsettiğimiz kategoriler sıklıkta olsa da platformda elektronik eşyaları da alıp satabiliyorsunuz. Uygulamanın hoş yanı ise Zebramo Kargo sayesinde kargolamalarınızı indirimli biçimde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kıyafet gereksinimleriniz için ikinci seçenek Gardrops:

Gardrops’a giriş yaparak artık giyinmediğiniz kıyafetlerinizi yahut kullanmadığınız aksesuarlarınızı siteye %0 komisyon vererek elinizden çıkarıp paraya dönüştürebiliyorsunuz. Birebir halde birçok eseri çok uygun fiyattan satın alabiliyorsunuz. Satın alımlarda rastgele bir sorun olursa uygulama size para iadesi de yapıyor.

Modacruz

Modacruz da tıpkı Gardrops üzere ikinci el ağabeye, bayan aksesuarları, iç giysi, tesettür giysi yahut kozmetik alım satımı yapabildiğiniz bir platform. Sitenin her ay 6 milyon civarında ziyaretçisi oluyor ve toplamda 3 milyon üyesi bulunuyor. Şayet bir sorun oluşursa eserleri iade etme seçeneği de sizlere sunuluyor.

Giyim gereksinimleriniz için üçüncü seçenek Dolap:

Bir orta kendinize, çocuğunuza severek aldığınız elbise, ayakkabı, çanta, gözlük yahut saat üzere eşyaları Dolap uygulaması sayesinde kolay kolay paraya dönüştürebiliyorsunuz. Kullanmadığınız ikinci el eserleri satarken muteber mi diye düşünmeden direkt olarak satış yapabileceğiniz Dolap’ta kargo kodu sayesinde kargonuzu da ücretsiz bir şekilde gönderebiliyorsunuz.

Bebek giysisi ve aksesuarları için BebeCruz:

Bebecruz, Modacruz’un alt uygulaması niteliğinde. Lakin Modacruz’un tersine Bebecruz, isminden da anlaşılabileceği üzere büsbütün bebek giysi, aksesuar ve eşyaları üzerine. Platformda ikinci el bebek arabasından tutun da akülü otomobile kadar her şeyi ikinci el olarak uygun fiyata bulabiliyorsunuz. Birebir biçimde elinizde bulunan ikinci el bebek eserlerini de kolaylıkla elinizden çıkarabiliyorsunuz.

Başa dön tuşu