Netflix, Stranger Things 4. Sezon için 6 Kasım’ı İşaret Etti

Hawkins kasabasının kabına sığmaz beşlisi Mike, Lucas, Eleven, Dustin ve Will ile 80’lerde macera ve heyecan dolu bir seyahate çıktığımız Stranger Things, Netflix kütüphanesinin en çok izlenen orjinal içeriklerinden bir tanesi pozisyonunda. 

Sevilen bilim kurgu serisinin üçüncü dönemi geçtiğimiz temmuz ayında yayınlanmış ve her kısmıyla hayranlarını ekranlara kilitlemeyi başarmıştı. Yalnızca dört günde 40,7 milyon hesap tarafından izlenen üçüncü dönem, dizinin sevilen karakterlerinden Jim Hopper'ın (David Harbour) yazgısı ile ilgili devasa bir soru işareti bırakarak sona ermişti. 

Netflix, Stranger Things’in dördüncü dönemini bu ayın başlarında onaylamıştı; fakat diziye kavuşmamız muhtemelen bir yılı bulacak. Neyse ki, Netflix’in Twitter’dan yaptığı bir paylaşım, dizinin yeni dönemine dair birtakım bilgileri gelecek hafta içinde öğrenebileceğimize işaret ediyor. 

Netflix tarafından işletilen birçok hesaptan biri olan See What Next Twitter hesabı, Stranger Things'in üçüncü sezonundan bir kamera gerisi görüntüsü paylaştı; lakin insanların ilgisini çeken görüntü değil, tweette yazan tabirler oldu. 

“Stranger Things Dönem 3'teki bu sahneden hoşlandıysanız, 6 Kasım'da Stranger Things'in sizin için ne sakladığını görene kadar bekleyin” tabirlerinin yer aldığı tweet, dördüncü döneme dair heyecanı bir tık daha artırdı. Kelam konusu tarihte, yeni dönemle ilgili birkaç ayrıntı öğrenebiliriz; lakin tekrar de büyük beklentilere girmemekte yarar var. Zira 6 Kasım’da paylaşılacak şeyin evvelki dönemle ilgili olma ihtimali de bir oldukça yüksek. Bekleyip, göreceğiz.

Başa dön tuşu