Pes doğrusu: Instagram fenomeni seks çekilişi yaptı!

Instagram fenomeni olmak ve takipçi sayısını arttırmak isteyen bireyler, enteresan usullere başvuruyor. Bunlardan sonuncusu ise Brezilyalı model Mimi Bolivya’dan geldi. 33 yaşındaki yıldız, toplumsal medya hesabındaki takipçi sayısını arttırmak için enteresan bir yol seçti. Daha evvel cinsel içerikli sinemalarda de rol alan lakin şu anda evli olan hoş yıldız, Instagram’da seks çekilişi yaptığını duyurdu.

Pes doğrusu: Instagram fenomeni seks çekilişi yaptı!

Gün geçmiyor ki değişik bir olaya daha tanıklık etmeyelim. Toplumsal medyada ünlü olmak isteyen insanların yaptıkları değişik şeylere bir yenisi daha eklendi. 33 yaşındaki Mimi Bolivya, Instagram hesabındaki takipçi sayısını arttırmak için seks çekilişi yaptı. Çekilişin sonuçları hakkında da konuşan Bolivya, “Çekilişe katılanların %85’i erkek ve yalnızca %15’i bayandı. Katılan çok kişi vardı ve bu hakikaten mükemmeldi.” sözlerini kullandı.

Sosyal medya çılgınlığı insanlara hiç ummadığımız şeyler yaptırabiliyor. Bunun sonu nereye sarfiyat bilmiyoruz ancak yalnızca takipçi kasmak için değişik haberler ile gündeme gelen çok fazla insan var. Seks çekilişi fikri de bunlardan yalnızca bir tanesi. Üstelik bu fikir, Mimi Bolivya açısından işe yaramış üzere de duruyor. Pekala siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüş ve fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu