Şekilli Şukullu Nick Oluşturabileceğiniz 9 İnternet Sitesi

Her internet kullanıcısının kesinlikle yolu kesişmiştir şekilli nick kullanmakla. Bilhassa oynadığımız çevrimiçi oyunlarda olsun, internet ortamında kullandığımız forumlar, siteler olsun illa ki bir yerlerde formlu nick kullanmışızdır.

Özellikle Knight Online, Metin 2 ve Silkroad Online oyuncularının çok âlâ bildiği halli şukullu nickler, çabucak hemen her vakit karşımıza çıkıyordu ki bir nick sonuna yahut başına TR koyuluyordu. Bir de Ayça_22 vardı, bizi her açtığı oturumla uydurma bildirim yağmuruna tutan. Ayça’nın nicki bile halli idi. Halli nick olur da harfler büyük küçük yazılmaz mı?

Günümüzde artık o eski oyunlar birebir heyecanı vermese de yerlerine toplumsal medya siteleri, Battle Royale oyunları ve büyük forumlar geldi. Yani internette çabucak hemen her şey değişti lakin biçimli nick kullanımı internet ihtilaline baş tutmuş formda hayatını sürdürmeye devam ediyor.

Sekillinickyazma.org:

Şekilli nick yazma sitelerinden en çok kullanılan olan sekillinickyazma.org sitesi, internet kullanıcılarına yüzlerce halli şukullu nick alternatifleri sunuyor. Sosyal medya siteleri, ve çevrimiçi ve taşınabilir oyunlar dahil birçok platformda kullanabileceğimiz halli nicklerimizi bu adresten basitçe bulabiliriz.

 Her gün binlerce insanın ziyaret ettiği site en bol biçimli nick alternatifi sunan sitelerden birisi olarak tercih ediliyor. İnternet sitesi üzerinden nick uygulaması sunan siteler ortasından en tanınan olan sekillinickyazma.org sitesi, bu kesimdeki sitelerden evvel kurulan siteler ortasında yer alıyor.

Özellikle halli nick sembolleri de çıkınca piyasaya artık nickler apayrı boyutlara ulaşmış durumda. Çünkü şu anda internette onlarca açılmış nick yazma sitesi var. Bu siteler sayesinde internet kullanıcıları en hoş nickleri yazmaya çalışıyorlar.

Sekilliharfler.com:

Şekilli nick yazma siteleri ortasından bir öteki en çok tercih edilen site ise sekilliharfler.com sitesi. Hatta sekillinickyazma.org sitesinden bile daha çok tercih ediliyor desek yeridir. Bunun sebebi ise piyasadaki başka nick değiştirme sitelerine nazaran sekilliharfler.com sitesi, kullanıcılarına tam 20’den fazla fontta nick oluşturmasına müsaade veriyor.

Yani site 20 fonttan harfler karıştırarak nick oluşturmanızı sağlıyor. Diyelim ki nickimiz Webtekno olacak. Toplamda 8 harften oluşan nickimizi 20’den fazla fontla karıştırarak yazabiliyor ve dilediğimiz yerde kullanabiliyoruz. 

Ayrıca semboller, emojiler ve biçimli süsler seçenekleriyle de kullanıcılarına nick oluşturma imkanı tanıyan sitenin kolay kullanımı da tekrar tercih edilmesi için bir öteki sebep. Sitede cinsiyet işaretlerinden, astrolojik sembollere, satran sembollerinden bütün emojilere kadar her türlü içerik var.

Sekillinick.net:

Şekilli nick yazma siteleri ortasından bir adım öne çıkan sekillinick.net sitesi, hem kullanıcılarına tanınan nick tavsiyeleri veriyor hem de veritabanındaki hazır sembollelleri kullanıcılarının kullanımına sunuyor. Birbirinden farklı ve hoş yüzlerce sembol, simge ve harf barındıran sitenin günlük kullanıcısı da bir oldukça fazla.

Eguzelsozler.com:

Listemisin üçüncü sırasında yer alan eguzelsozler.com sitesi, her ne kadar aşk şiirleri, sevgiliye hitaplar, ayrılık iletileri, yıldönümü iletileri, damar kelamlar üzere yazılar paylaşan bir blog olarak gözükse de ekstra olarak kullanıcılarına sunduğu halli nick yazma ortacısı, son derece kullanışlı. 15’den fazla farklı font takviyesi sunan site, kullanıcılarının kullandığı nicklerini olabilecek en hoş hale sokmayı başarıyor.

Sadece hal nickler için değil, romantik, manalı ve hoş iletilerin da yayınlandığı sitedeki kelamları alıp Instagram hesabınızda veya WhatsApp’ınızda stori olarak paylaşabilir, o’na bir ileti göndermiş olabilirsiniz.

Messletters.com:

Yabancı bir sitenin Türkçe versiyonu olan messletters.com/tr sitesi kullanıcılarının halli nick muhtaçlığını ziyadesiyle karşılıyor. Kalpli malpli, halli şukullu nick yapılmasına sağlayan ve inanılmaz derecede büyük veritabanına sahip özel bir aracıya sahip olan messletters.com, formlu şukullu nick yazma hizmeti sunan siteler ortasında çeşit bolluğundan ötürü sık sık tercih ediliyor.

Sekillinickleryazma.com:

Şekilli şukullu nick yazma siteleri ortasında en kolaylık sağlayan kuşkusuz ki sekillinickleryazma.com sitesidir. Öteki hiçbir ek özelliği bulunmayan siteye girdiğiniz vakit direkt ana ekranda nickimizin yazılacağı kısım karşılıyor. Nickimizi yazdığımız kısmın çabucak altında ise nickimizin biçimli versiyonları gözüküyor. Site sadeliği ve çok kullanışlı olmadı formlu nick arayanlar tarafından sıkça tercih edilmesine sebep oluyor.

Whatsappdurumlari.net:

Çağımızda WhatsApp son derece değerli. Çünkü Instagram dışında günümüzün büyük kısmını burada geçiriyoruz. Whatsappdurumlari.net, dünya genelinde yüz milyonlarca insanın kullandığı tanınan iletileşme uygulaması olan WhatsaApp için birçok hususta yardım ediyor. Bilhassa WhatsApp durumları tavsiyelerinde bulunan sitenin en değerli özelliği de halli şukullu nick oluşturan uygulaması.

Sitenin tahminen de ne çok ziyaret edilen uygulaması olan nick değiştirme uygulaması, birbirinden farklı fontlarda nick seçenekleri sunarak kullanıcılarını bir epey mutlu ediyor. Her türlü oyunlarda kullanılabilen nickler de oluşturan uygulamaya sık sık site yönetimi tarafından yeni fontlar ekleniyor.

Sekillinickleryazma.club:

Blog eklentisi de bulunan sekillinickleryazma.club sitesi, kullanıcılarına onlarca farklı fontta biçimli nick oluşturmalarına imkan verirken tıpkı vakitte hazır onlarca nicklerden de tavsiyeler veriyor. Emojiler ve iconlarla da desteklenen fontları beğenmezseniz sitenin size sunduğu hazır halli şukullu nicklerden birisini kullanabilirsiniiz.

Sekilliyaziyazma.com:

Tıpkı rakibi sekillinickleryazma.com sitesi üzere pek kolay dizayna ve kolay kullanıma saihp olan sekilliyaziyazma.com sitesi, kullanıcılarına 10’dan fazla farklı fontta halli nick takviyesi veriyor. Siz de sekilliyaziyazma.com sitesi sayesinde kolay kolay istediğiniz biçimli nickleri yazabilir ve dilediğimiz yerde kullanabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz halli şukullu nick yazılmasını sağlayan siteler haricinde birçok blog ve siteden de hazır halde verilmiş halli nickler bulabilir ve kendi nickinize nazaran düzenleyerek dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

PUBG Mobil’de biçimli nick yazma:

Yazının en başında da bahsetmiştik artık biçimli nickler en çok PUBG Mobile’de kullanılıyor diye. Pekala oyundaki nickimizi nasıl halli şukullu yapabiliyoruz?

  • Yukarıdaki biçimli nick hizmeti veren bir siteye girin,
  • Nickinizi formlu yapın,
  • Şekilli yaptığınız nicki kopyalayın,
  • Oyunda nickinizi düzenlediğiniz yere gelin,
  • Kopyaladığınız biçimli nicki yapıştırın.
  • Hayırlı olsun artık oyunda sizin de nickiniz halli olacak.
Başa dön tuşu