Tim Cook, Yeni AirPods Pro’yu Photoshop ile Kulağına Taktı

Apple'ın yeni AirPods Pro kulaklıkları bugün Twitter gündemine oturdu. Fakat kulaklıkların konuşulma sebebi gürültü tedbire, suya dayanıklılık ya da pil ömrü üzere öne çıkan özellikleri değildi.

Apple CEO'su Tim Cook, Twitter profil fotoğrafında kulağında AirPods Pro kulaklıkla görünüyor. Fakat Cook'u yakından takip edenler profil fotoğrafının önceki fotoğrafla birebir olduğunu fark ettiler. İki fotoğraf yan yana konulduğunda nitekim de ortadaki tek fark AirPods Pro diyebiliriz.

Gördüğünüz üzere birebir gömlek, tıpkı kalpleri ısıtan gülüş ve birebir saç tarzı… İki fotoğraf da AirPods Pro dışında baştan aşağı birebir. Elbette toplumsal medyada başlayan kıvılcım büyüdü ve Apple'ın Tim Cook'un photoshop kulaklıkları gündeme oturdu.

Akıllardaki en büyük soru: Tim Cook, dünyanın en güçlü teknoloji şirketlerinden birinin önderi olarak neden yeni kulaklıklardan birini takıp fotoğraf çekme zahmetine girmedi? Cevaplandırması ve anlamlandırması güç bir durum…

Apple, AirPods ailesinin yeni üyesi AirPods Pro'yu resmi olarak tanıttı. Yeni ve gelişmiş özellikler sunan kulaklıklar, ülkemizde 1899 TL'den satışa sunulacak.

Başa dön tuşu