WhatsApp ses kaydı atanlara yönelik özelliğini duyurdu

Dünyanın en tanınan iletileşme uygulamalarından olan WhatsApp kullanıcıları rahatlatacak epeyce yeni özelliğini sundu. Resmi Twitter hesabından duyuru yapan iletileşme hizmeti yeni özelliğinde ses kaydı atan bireyler için kullanışlı bir güncelleme sunuyor.

WhatsApp son periyotlarda platformuna bir çok yenilik kattı. Zımnilik kontratıyla ilgili sorunların yaşandığı periyodu telafi edermişçesine kullanıcılarına yenilikler sunan platform bu sefer ses kaydı ile ilgili yeni özelliğini duyurdu. Ses kaydı attıktan sonra sesinizi dinleyip yanlış olan bir şeyi düzeltmeniz hayli geç olabiliyor. Şirket bunun önüne geçmek için ses kaydınızı yollamadan evvel dinleyeceğiniz bir güncelleme sunuyor.

WhatsApp ses kaydı atma ile ilgili yeni özelliğini sundu!

Artık ses kaydı atmada yeni bir periyot başlıyor desek yanlış olmaz. Şirket bu bahiste çalışmalarına yenilik eklemiş durumda. Bu özellik için kullanıcıların işini kolaylaştıracak diyebiliriz. Ses kaydı atmak artık irtibat kurmanın en süratli yollarından biri. Hal bu türlü olunca da yollayacağınız ses kaydını göndermeden denetim etmek epeyce değer taşıyabilir. Şirket yeni güncellemesi ile kullanıcılara bu rahatlığı sunacak. Siz bu yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Platformda ses kaydı özelliğini sıklıkla kullanıyor musunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Başa dön tuşu