WhatsApp’a 3 yeni gizlilik özelliği geliyor! Yetkiler artıyor

Dünyanın en büyük toplumsal iletileşme platformu WhatsApp tarafındansosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımda yeni küme özelliği duyuruldu. Kümelerde yönetici olan bireyler artık oburlarının bildirilerini herkesten silebilecek. Üstelik 2 saat kısıtlamasına da takılmayacak.

WhatsApp tarafından bugün getirilen küme özelliği ile birlikte, yöneticisi olduğunuz kümelerdeki istenmeyen tüm iletilere müdahale edebileceksiniz. 48 saatten uzun bir mühlet içerisinde atılan tüm bildirileri herkesten kaldırabileceksiniz. Üstelik bu özelliğin kullanımı an itibariyle başlatıldı.

Silinen iletiler geri gelecek!

WhatsApp, Android tarafındaki beta kullanıcıları ile silinen iletiler için yeni bir özellik paylaştı. Buna nazaran, bir iletisi sildikten sonra ekranın alt tarafında çıkan bildiriminin çabucak sağ tarafında geri al formunda bir buton olacak.

Geri alma sürecinin sadece bu bildirim gidene kadar geçerli olacağı yani birkaç saniyeliğine mümkün olacağı belirtiliyor. Münasebetiyle konuşma geçmişinde evvelce sildiğimiz bildirileri geri getiremeyeceğiz.

Başa dön tuşu