İnternette Daha Ucuza Satılan Netflix Hesaplarını İnceledik

İnternet üzerinden hizmet veren servislerin sayısı her geçen gün artıyor. Kullanıcıların abonelik sistemiyle hizmet satın aldığı bu platformlar son derece eğlenceli ve çeşitli olsa da kimi kullanıcılar para vermeden ya da daha az para vererek bu platformlardan yararlanmak istiyor.

Bu noktada internet üzerinde fiyatlı abonelikleri daha ucuza sattığını argüman eden siteler karşımıza çıkıyor. Birçok kişinin merak ettiği ve “Acaba gerçek mi?” dediği bu abonelikleri sizler için denedik.

Videomuza da geçmeden evvel belirtmekte yarar var: Bu tıp satışları yapan bireyler, verdikleri abonelikleri hizmet sağlayıcısının kendisinden daha uyguna satıyor. Daha da açık bir halde söylemek gerekirse Netflix üyeliği, Netflix'in kendi sitesinden daha ucuz bir fiyata satılıyor.

Tabii ki burada değişik bir durum kelam konusu. Olağan kurallar altında bir eseri satın alırken ortaya aracı girdiği vakit daha da fazla para ödemeniz gerekir lakin bu durumda fiyat şaşırtan bir biçimde düşüş gösteriyor. Bu da olayın yasallığı konusunda başlarda soru işaretleri oluşturabiliyor.

Peki, aldığımız hesaplar işe yaradı mı? Netflix, BluTV ve Spotify üzere platformları daha ucuza vadeden şahıslar kelamlarında durabildi mi? Tüm bunların karşılığını merak ediyorsanız sizleri videomuzla baş başa bırakıyoruz.

Başa dön tuşu