20 Yaş altı sokağa çıkma yasağı ile gelen komik Twitter paylaşımları!

Koronavirüs ile çabada alınan yeni önlemler kapsamında, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 20 yaşın altındaki bireylere sokağa çıkma yasağı geldiğini açıklamasının akabinde, Twitter üzerinden yapılan birbirinden komik paylaşımlar herkesi güldürdü.

20 Yaş altı sokağa çıkma yasağı ile gelen komik Twitter paylaşımları!

Koronavirüsün yayılma suratını durdurmak için dünya da olduğu üzere ülkemizde de çeşitli tedbirler alınmaya devam ediyor. Bilhassa de son periyotta alınan kararlar ile bu tedbirler daha da artırılarak sıkılaştırıldı. Dün akşam, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklaması ile birlikte 20 yaş altı vatandaşlara sokağa çıkma yasağının getirilmesi ise bunun son örneğiydi.

Bu karar ile birlikte toplumsal medyada Aleyna Tilki başta olmak üzere Şahin Kendirci ve Beren Gökyıldız üzere genç müzikçiler ve çocuk oyuncuların da sokağa çıkamayacak olduğu konuşulmaya başlandı. Bunun yanında Twitter üzerinden 20 yaş altı vatandaşlara sokağa çıkma yasağına dair, birbirinden komik paylaşımlar herkesi güldürdü. Dilerseniz kelamı daha fazla uzatmadan o paylaşımlara daima birlikte göz atalım;

Başa dön tuşu