62 TL Değerinde Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Uygulama

Sınırlı müddetliğine fiyatsız hâle gelen uygulamalar bir sefer indirildiğine, kullanıcısına ömür uzunluğu kullanım imkanı sunuyor. Google'ın taşınabilir işletim sistemi uygulama mağazası Play Store'da her hafta gerçekleşen indirimler ve özel fırsatlar içinse kullanıcılar neredeyse nöbette bekliyorlar. Bu doğrultuda bu yazımızda sizler için büsbütün fiyatsız olan 5 adet Android oyun ve uygulamayı derledik.

5. Calculator Vault

Normal fiyatı: 1,89 TL

Yükleme sayısı: 10.000+

İlk bakışta hesap makinesi üzere gözüken uygulama aslında hiç de o denli değil. Özel datalarınızı diğerlerinden gizlemenize imkan tanıyan Calculator Vault uygulamasını açtığınızda belirlemiş olduğunuz şifreyi girdiğinizde, saklamış olduğunuz fotoğraf, görüntü ve dahası evraklara erişim sağlayabilirsiniz.

4. File Manager by Augustro

Normal fiyatı: 1,89 TL

Yükleme sayısı: 10.000+

Android Evrak Yöneticisi'ne alternatif olabilecek File Manager by Augustro, açık kaynak kodlu olmasının yanında, aradığınız belgeyi bulmanıza ve akıllı telefonunuzun dahili hafızasını çok daha başarılı bir biçimde düzenlemenize imkan tanıyor.

3. Manual Camera : DSLR Camera Professional

Normal fiyatı: 25,99 TL

Yükleme sayısı: 100.000+

Akıllı telefonunuzda profesyonel fotoğraf makinelerinde bulunan ince ayarları yaparak çekim yapmanıza imkan tanıyan Manual Camera uygulaması, bilhassa yıldırım fotoğrafı yakalamak isteyen kullanıcıların ziyadesiyle güzeline gidecektir.

2. Yalnız Hacker

Normal fiyatı: 19,99 TL

Yükleme sayısı: 100.000+

Akıllı telefonunuzda bir hacker olma tecrübesini yakalama bahtını sunan The Lonely Hacker oyununa bir sefer başladığınzda vaktin nasıl akıp geçtiğini unutuyorsunuz. İstediğiniz her şeyi hackleyebileceğinizin belirtildiği oyun kısa müddetliğine fiyatsız olarak Play Store'da bulunuyor.

1. Star Wars Pinball

Normal fiyatı: 11,99 TL

Yükleme sayısı: 1.000.000+​

Windows XP'de bulunan ve çabucak hemen herkesin bildiği Pinball oyunu, zevkli olmasının yanında arkadaşlar ortasında ziyadesiyle çekişmeli rekabetlere de sahne olmuştur. Bu doğrultuda Pinball''ın Star Wars temalı neredeyse birebir versiyonu Play Store'da kısa müddetliğine fiyatsız olarak indirilebilir durumda.

Her hafta düzenlediği fırsatlarla kullanıcılarını memnun eden Play Store'un bu haftaki özel indirimlerini sizlerle paylaştık. Kısa müddetliğine fiyatsız olan uygulama ve oyunların sahiden kısa müddetliğine (1-7 gün ortasında değişiyor) fiyatsız olduğunu akıldan çıkarmamakta ve bu doğrultuda uygulamaları bir an evvel indirmekte yarar var.

Başa dön tuşu