Artık Netflix düşünsün! Cem Yılmaz dizi çalışmalarına başladı!

Son olarak Karakomik Sinemalar ve Karakomik Sinemalar 2 isimli üretimleri ile karşımıza çıkan ünlü komedyen Cem Yılmaz, gişede hayal kırıklığına uğramıştı. İzleyiciler tarafından da ağır tenkit alan Yılmaz, artık yeni bir projeye başladığının muştusunu takipçileri ile paylaştı. Usta ismin yeni projesinde hayat vereceği karakterin ismi ise ziyadesiyle heyecan yarattı. Buna nazaran Gora sinemasında çok kısa bir müddet ekranda gözükmesine karşın birçok kişiyi kahkahalara boğan ve efsane replikleri ile hatırlanan Erşan Kuneri karakteri, Cem Yılmaz‘ın yeni projesinde ana rolde olacak.

Şimdi Netflix düşünsün! Cem Yılmaz dizi çalışmalarına başladı!

Son zamanlardaki sinemaları ile güldürüden farklı işler çıkartan ve bu manada da tenkit oklarının amacına yerleşen Cem Yılmaz, kendisinden güldürü tipinde bir üretim çıkarmasını bekleyenlere sonunda muştuyu verdi. Usta oyuncu Instagram üzerinden paylaştığı çiziminin altına “Evet sonunda… Erşan Kuneri’nin 1975-78 ortasında sinema macerasını anlatacağım Erşan Kuneri dizisine başlıyorum. 2022’ye hazır olun. Evvel biraz eskiz, karalama ile başlar sonra etlenir, canlanır.” yazdı.

Bu paylaşım toplumsal medyada pek çok kişiyi heyecanlandırmaya yeterken, geçtiğimiz haftalarda Netflix ile sorun yaşanan duruma ithafen artık Netflix düşünsün yorumlarında bulunuldu. Dizi hakkında şimdi öteki bir ayrıntı bulunmazken, bu türlü bir fikrin bile Cem Yılmaz‘ın başında yer alması herkesi ziyadesiyle mutlu etmiş durumda.

Başa dön tuşu