BluTV’den Mini Belgesel Serisi Pavyon İçin İlginç İlan

Online dizi ve sinema izleme platformu BluTV, yakın vakit evvel izleyicilerle buluşan özel serisi Pavyon ile birtakım beşerler tarafından tabu olarak görülen bu kültürü tüm çıplaklığıyla masaya yatırıyor.

Büyük ilgi uyandıran yeni imali için epey çarpıcı bir çalışmaya imza atan BluTV, gazetelere en uygun pavyon tecrübesi için “satılık tarla” ilanı verdi. Bildiğiniz üzere pavyona gidenlerin yahut gitmek isteyenler başındaki en büyük soru işareti, gecenin sonunda masaya gelecek hesaptır. Platform da bundan yola çıkarak, en uygun fiyatlı pavyon tecrübesinin, özel içeriği Pavyon’u izlemek olduğunu söylüyor.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Sami Öztürk'ün yaptığı, üretimci koltuğunda ise Enver Arcak’ın oturduğu küçük belgesel serisi Pavyon, Ankara’daki pavyon kültürünü etraflıca ele alıyor. 5 kısımdan oluşan serinin her kısmı ise ortalama 25 dakika uzunluğunda. Şayet pavyon kültürünü gerçek manada deneyimleme üzere bir fikriniz varsa, kelam konusu belgesel sizin için âlâ bir referans olabilir. 

BluTV özel içeriği Pavyon'un tanıtım fragmanını çabucak aşağıdan izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu