Bursa’da Bir Vatandaşın Ufo Gördüğünü Zannettiği Video

Dünyanın kıymetli bir kısmında beşerler UFO gözlemciliği yapıyor. Sık sık UFO görme savları gündeme geliyor. Kimi vakitlerde imgelerin kendisi ilgi alımlı olsa da son yaşanan olayda, uzaylı aracını gördüğünü düşünen vatandaşın yorumları imgelerin önüne geçti. Görüntüdeki vatandaş, “Vallahi gördüm bu sefer, Subhanallah, hey yavrum hey” diyerek sevincini paylaşıyor.

Bursa’da yaşayan vatandaş, sabaha karşı dört sularında gökyüzünde ışıkları yanıp sönen bir cisim fark edince görüntü çekmeye başladı. Görüntüyü çeken kişi bu esnada hislerini de kelamlı olarak lisana getirmekten geri durmadı. Vatandaş, görüntüyü çekerken “Vallahi gördüm bu sefer, Subhanallah, hey yavrum benim, he he he, arkadaşlar çok net görüyorum, bu türlü kuş üzere süzülüp gidiyor, aheste aheste” formunda yorumlarda bulundu. Görüntü, toplumsal medyada adeta günün konusu oldu. Çok sayıda kişi bu aracın müşahede yapan insansız hava aracı Bayraktar olduğunu belirtti.

UFO Nedir?

UFO, Unidentified Flying Object yani tanımlanamayan uçan cisim tanımlamasının kısaltmasıdır. Bu tarif gökyüzünde görülen ve ne olduğu anlaşılamayan/açıklanamayan cisimleri isimlendirmekte kullanılıyor. Bu cisimlerin ekseriyetle uçan daireler ya da uzaylı araçları oldukları tez edilse de yapılan incelemeler şimdiye kadar gerçek bir UFO varlığını ispatlamadı. Birtakım UFO gözlemcileri ve komplo teorisyenleri ise uzaylı araçlarının varlığının açıklanmamasının hükümetler tarafından gerçekleştirilen bir örtbas etme operasyonu olduğunu argüman ediyor.

Bursalı vatandaşın manzaralarına ilişkin görüntüyü aşağıda izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu