WhatsApp yeni güncellemesi ile baş ağrıtan sorunu çözüyor

Dün WhatsApp 2.21.21.9 güncellemesini yayınladı. Yeni güncelleme beraberinde birtakım sorunlar de getirdi. Geçtiğimiz günlerde yaşanan WhatsApp kesintisinin akabinde şirket sorunu düzeltecek farklı güncellemeler sunmaya başlamıştı. Bu kapsamda sunulan 2.21.21.9 güncellemesi sorunu düzeltmedi lakin daha makûs hale getirdi. Kimi kullanıcılar WhatsApp’ın 2.21.21.9 güncellemesini aldıktan sonra küme sohbetlerine giremedikleri belirttiler.

WhatsApp da bu sorunu çözmek için kolları sıvadı ve yeni bir güncelleme daha yayınladı. Kelam konusu güncelleme 2.21.21.10 ismiyle karşımıza çıkıyor ve uygulamadaki sorunları kökünden halletmeyi hedefliyor.

WhatsApp uygulamadaki sorunları çözecek güncellemeyi yayınladı

Bir evvelki güncellemeyi yüklediyseniz ve uygulamada küme sohbetlerine erişim üzere problemler yaşıyorsanız kümeleri tekrar kullanmak için WhatsApp sürümünüzü en son beta sürümüne güncelleyebilirsiniz. WhatsApp ayrıyeten bu güncelleme ile, muhakkak beta kullanıcıları tarafından tecrübelenen profil fotoğraflarıyla ilgili diğer bir sorunu da düzeltti.

Dünyanın en çok kullanılan iletileşme platformu geçtiğimiz günlerde Facebook ve Instagram’ın çöktüğü sırada çökmüştü. Altı saat boyunca erişim sağlanamayan uygulama akabinde geri geldiğinde birtakım sorunları de hala beraberinde taşıyordu. Şirket tüm meseleleri kökten çözmeyi planladığı güncellemesi ile kullanıcılara rahat bir nefes aldırmayı planlıyor. Şimdi yeni güncelleme ile ilgili olumsuz bir yorum gelmedi, lakin kullanıcılar uygulamayı bir mühlet deneyimledikten sonra düzgün çalışıp çalışmadığı belirli olacaktır. Siz de uygulamanın son sürümünü güncellemeyi ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu