Clubhouse simgesini değiştirdi sanatçı 1 milyon takipçi kazandı!

Sosyal medya uygulamalarının birbirini taklit etmesini bir fırsatta çeviren Clubhouse, farklı bir konsept ile karşımıza çıkmıştı. Yalnızca sesli sohbet imkanı sunan Clubhouse, davetiye sistemi ile üye kabul etmesi ve gizemli bir yapıya bürünemsi ile bir anda sükse yapmıştı.

Clubhouse’un iOS‘teki uygulamasında daha evvel Bomani X isimli sanatkarın fotoğrafı vardı. Lakin uygulama bugün güncellendi ve Axel Mansoor isimli yeni bir sanatçı uygulama simgesine hayat verdi.

Axel Mansoor Clubhouse’un yeni yüzü oldu

Axel Mansoor bu değişiklikten evvel Clubhouse’da 19 bin civarında takipçiye sahipti. Lakin simge değişikliğinden sonra takipçi sayısı kısa mühlet içerisinde 1 milyonu aştı. Bir anda şöhreti yakalayan Axel Mansoor’un Clubhouse’da etkin olarak konuşmalara katıldığını belirtelim.

Clubhouse’un yeni yüzü olan Axel Mansoor şarkıcı ve söz yazarı olarak kendini tanımlıyor. Mansoor, bilhassa çocuklar için ninniler söyleyip, her akşam Clubhouse’da uyumak isteyenlere yardımcı oluyor. Şayet uyku sorununuz varsa Axel Mansoor ile bunu çözebileceksiniz üzere görünüyor.

Başa dön tuşu