Dan Bilzerian’ın Nusret Paylaşımı Gündem Oldu

Sosyal medyanın unutulmaz isimlerinden biri olan Nusret, 2022 Dünya Kupası finali sonrasında sahadaki görüntüleriyle tepki toplamıştı. Nusret, Arjantin milli takımının neredeyse tüm üyeleriyle fotoğraf çekilmiş, Messi ile de çekilmeye çalışırken görüntülenmişti.

Nusret’in sadece sahaya inişi bile dünya çapında tepki toplarken, bugün yeni bir gelişme daha yaşandı. İnternet fenomeni Dan Bilzerian, Nusret’in kendisine Instagram üzerinden yıllardır durup dururken fotoğraf gönderdiğini paylaştı.

Dan Bilzerian’ın Instagram’da yaptığı paylaşım:

Bilzerian’ın paylaşımına göre Nusret, uzun zamandır hiçbir şey söylemeden Bilzerian’a fotoğraf göndermişti. Görülebildiği kadarıyla fotoğrafların herhangi bir anlamı ve amacı da yoktu ve tamamı, Nusret’in kendi hesabından paylaştığı fotoğraflardı.

Tabii Bilzerian’ın bu paylaşımı yapmasının nedeni, Nusret hakkında tüm dünyada dönen tartışmalardı. Bilzarian, paylaşımında “Herkes bu Salt Bae’nin ne kadar garip olduğundan bahsediyor, ben yıllardır biliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Nusret, tüm tartışmalara rağmen Dünya Kupası’nın da suyunu çıkarmayı başardı:

Nusret, Dünya Kupası finali boyunca birbirinden ünlü pek çok isimle fotoğraflar çekildi. Bu kişiler arasında Elon Musk, FIFA Başkanı, Katar yöneticileri ve efsane futbolcular de yer alıyordu.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu