YouTube beklenen özelliği kullanıma sunuyor!

Bildiğiniz üzere YouTube, şu anda dünyanın en çok kullanılan uygulamalarının başında yer alıyor. Fakat yeniden de yetkililer, kullanım tecrübesini en üst noktaya taşımak ismine platform için hayli değerli çalışmalar yapıyor. Her ne kadar YouTube’da görüntü izlerken karşımıza çıkan reklamların sayısı bizi biraz yorsa da YouTube Premium sahiplerinin bu türlü bir sıkıntısı bulunmuyor. Esasen karşımıza bu kadar bol reklam çıkmasının hedefi da bizleri YouTube Premium’a yönlendirmek.

YouTube beklenen özelliği kullanıma sunuyor!

YouTube kullanıcıları uzun vakittir platforma yeni özelliklerin gelmesini bekliyordu. Uygulama her ne kadar epeyce düzgün bir kullanım tecrübesi sunsa da bunun yapılacak yeni güncellemeler sayesinde daha da yeterli hale gelmesi umuluyor. Beklenen haber ise dün geldi. Buna nazaran yetkililer, orijinal bir özelliği devreye sokmayı planlıyor.

Buna nazaran artık YouTube Premium kullanıcıları, görüntüleri yakınlaştırma imkanına sahip olabilecek. Kullanıcıların kelam konusu özelliği kullanabilmesi için yapmaları gereken tek şey ise görüntü oynatıcıyı iki parmağı ile sıkıştırmak olacak. Şimdi test basamağında olan bu özelliğin önümüzdeki aylarda kullanıma sunulabileceği de gelen haberler ortasında yer alıyor. Ayrıyeten bahsi geçen özelliğin sırf YouTube Premium kullanıcılarına özel olacağını da belirtmekte yarar var.

Başa dön tuşu