Emily Ratajkowski çırılçıplak fotoğrafını paylaştı!

Bazı modeller sosyal medya hesaplarındaki takipçi sayısını arttırmak için vakit zaman argümanlı pozlar verebiliyor. Emily Ratajkowski de bu modellerin başında geliyor. Gebe olduğu devirde de sık sık çıplak pozlarını paylaşmaktan çekinmeyen Ratajkowski, tekrar hayli yiğit pozlar ile gündeme geldi. Instagram’da 29.4 milyon kişi tarafından takip edilen hoş yıldızın kullanıcı ismi ise emrata olarak geçiyor. Türkiye’den de hayranları bulunan seksi model, tabir yerindeyse bir türlü uslu durmuyor. Emily, artık de köpeği ile bir arada çekildiği epeyce seksi fotoğrafı ile gündeme geldi.

Emily Ratajkowski çırılçıplak fotoğrafını paylaştı!

Doğum yapmış olmasına rağmen hala hayli fit durumda olan hoş model, fiziğine ne kadar güvendiğini bir kere daha gösterdi. Konutunun salonuna köpeği ile birlikte çırılçıplak halde uzanan Emily, bu pozu sayesinde 2 milyondan fazla kişi tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. Yapmış olduğu seksi paylaşımlarına orta vermeden devam eden Emily Ratajkowski için hayranlarının en büyük beklentisi ise bir OnlyFans hesabı açması.

Şu ana kadar bu türlü bir atak yapmayan Ratajkowski, buna karşın Instagram’ın hudutlarını zorluyor. Takipçi sayısını gün geçtikçe arttıran seksi modelin münasebetine ziyan vermemek ismine OnlyFans hesabı açmama konusunda kararlı olduğu da gelen bilgiler ortasında yer alıyor.

Başa dön tuşu