En çok beğenilen Instagram paylaşımları 2020

Günümüzde toplumsal medya denildiğinde akla gelen birinci isimlerden birisi de Instagram. Hali hazırda Facebook bünyesinde bulunan Instagram yoluna kolay bir fotoğraf paylaşma uygulaması olarak başlamıştı. Kısa müddette milyonlarca kullanıcıya ulaşan bu kolay uygulama rekor fiyata Facebook çatısı altına girdi.

Facebook bünyesinde büyüme suratını arttırarak sürdüren Instagram, günümüzde en tanınan toplumsal medya uygulamalarından biri olmuş durumda.

Instagram’ın 1 milyarın üzerinde kullanıcıya ulaşması, bu uygulama üzerinde fenomen olmayı da cazip hale getirdi.

Özellikle ülkemizdeki gençler ortasında Instagram kullanımının Facebook ve Twitter’a oranla çok daha yaygın olduğunu söyleyebiliriz. Hal bu türlü olunca, bu platform üzerinde paylaştığınız gönderinin fazla like alması diğer bir değişle fazla beğenilmesi de kıymetli oluyor.

Peki şimdiye kadar Instagram’da en çok beğenilen gönderiler hangileri dersiniz? Genel olarak aklınıza birtakım popüler isimlerin çeşitli gönderileri gelebilir. Lakin bu yanlışsız değil.

En çok beğenilen Instagram paylaşımları 2020 listemizin 1 numarasında kolay bir yumurta fotoğrafı bulunuyor. Evet yanlış okumadınız, sırf kolay bir yumurta. Üstelik bu beğeni sayısı baz alındığında bu yumurta paylaşımının yanına bile yaklaşan yok.

Listede yer alan öbür isimlerin ise dünyaca ünlü simalar olduğunu görüyoruz. Dilerseniz artık lafı daha fazla uzatmadan sizleri şimdiye kadar dünya genelinde en çok beğenilen Instagram paylaşımları 2020 listemizle başbaşa bırakalım.

Instagram’ın en çok beğenilen paylaşımları

Basit bir yumurta fotoğrafı en çok beğenilen Instagram gönderisi rekorunun sahibi.

Genel olarak bebek fotoğrafları çok beğeniliyor.

Genç kızların sevgilisi Justin…

Başa dön tuşu