Galatasaray’ın yengesi azıttı! Sansürsüz video sosyal medyayı karıştırdı! İşte o kareler!

2022’nin sonbahar aylarında Galatasaray’ın oyuncusu Icardi ile yollarını ayıran Wanda Nara, toplumsal medya hesabında yaptığı yayın ile ortalığı karıştırdı. Canlı yayında göğsünü açıp lisan çıkaran Arjantinli ünlü model, toplumsal medyanın gündemine oturdu.

Wanda Nara canlı yayında “yanlışlıkla” göğsünü açtı

Yer alan bilgilere nazaran, ünlü model ve menajer Wanda Nara toplumsal medya hesabında yaptığı canlı yayın sırasında “küçük bir kaza” geçirdi.

Ünlü model, takipçilerinin kendisine sorduğu soruları yanıtlıyordu. O sırada ise giydiği gömleğinin kaydığını fark etmedi. Gömleğinin altında rastgele bir sütyen takmaması nedeniyle ünlü modelin göğsü canlı yayında açılmış oldu.

Takipçileri onu uyardı ve bunu takiben Arjantinli model üstünü örttü. Lisanını çıkarıp bu duruma karşı poz veren Nara, arkadaşıyla kahkahaya boğuldu.

Ancak birtakım takipçileri de Nara’nın uzun mühlet göğsünü açık tuttuğu için bunu kasıtlı bir biçimde yaptığını belirtti. Bir takipçisi de “Yanlışlıkla olsaydı çabucak kapatırdın Nara, bizi kandırma” diye gülüp yorumda bulundu. Bu kareler de toplumsal medyanın gündeminin en çok konuşulan olayları ortasında yerini aldı.

Geçtiğimiz yılda hayatına beyaz bir sayfa açmıştı

Galatasaray’ın forvet oyuncusu Icardi ile Wanda Nara, yollarını 2022’nin eylül ayında ayırmıştı.

Ünlü model husus hakkında, “bu anı yaşamak benim için acı verici. Lakin yaşananlar ve medya spekülasyonları göze alındığında bunun benden duyulmasını isterim. Bu ayrılık hakkında rastgele bir detay vermeyeceğim.” demişti.

Başa dön tuşu