OnlyFans hakkında şok dava!

OnlyFans içerik oluşturucularının hesaplarını yöneten tanınmış bir ajans şirketi bir suçlama ile karşı karşıya. Ajans, aslında fenomenlere gelen bildiriler kendisi cevaplıyormuş. İşte ayrıntılar.

OnlyFans son devirlerde epey tanınan bir platform oldu. Lakin şu anda platform çalıştığı bir ajansla kimi sorunlar yaşıyor. Ajans, içerik oluşturuculara yönelik bildirileri okuyup yanıtlayarak hayranları yanıltmakla suçlandı.

Görünüşe nazaran hayranlar influencerlara ileti atıp onlarla sohbet ettiklerini sanarken aslında kandırılmışlar. Insider tarafından hazırlanan bir rapora nazaran, Unruly Agency tarafından yönetilen modellerle konuştuklarını düşünen hayranlar fetişlerini, fantezilerini ve başka özel problemleri itiraf ediyorlardı. Lakin öteki taraftaki kişi amaçlanan kişi değil, aslında ajansın bir çalışanı çıktı. Bildirisi okuyan ve yanıtlayan kişi aslında hesap yöneticisi olarak çalışan biriymiş, yani “temelde profesyonel bir dolandırıcı” ile sohbet eden hayranlar şok oldu.

Rapora nazaran Unruly Agency, birkaç tanınan OnlyFans fenomeninin hesaplarını yönetiyor. Fakat çalışanlara nazaran, fotoğraf çekimlerini planlamalarına ve gönderileri yönetmelerine yardımcı olmanın yanı sıra, modellerin kendileriyle konuşmak isteyen (ve ekseriyetle bu ayrıcalık için para ödemeye hazır olan) hayranlarıyla da irtibat kurmaya yardımcı oluyorlar. Insider, bunun ajans çalışanlarının fenomenler için hayalet müelliflik yapmasına yol açtığını söylüyor. Bazen inanılmaz derecede samimi bildirileri görüyor ve yanıtlıyorlar. Hayranlar muhtemelen çıplak gördükleri biriyle konuştuklarını düşünürlerken aslında kandırılmışlar. Insider’a nazaran, bu çeşit bir aldatma, OnlyFans’ın hizmet koşulları kelam konusu olduğunda gri bir alan.

Başa dön tuşu