Instagram şifre kırma 2020

Son periyotta en tanınan toplumsal medya kanalının Instagram olduğunu söyleyebiliriz. Şu hususta dürüst olalım. Artık birden fazla kişi Facebook’u önemsemiyor. Bunda pek çok etkenin rol oynadığını söylemek mümkün.

Instagram’ın son devirde tanınan olması, hacker olarak nitelendirdiğimiz bilgisayar korsanlarını da bu toplumsal platforma yöneltti. Günümüzde pek çok kişi Instagram hesabı çalındığı için mağdur duruma düşüyor.

Bu yazımızda Instagram şifre kırma 2020 yolları ile kullanıcıların çalınan hesaplarını geri almalarına yardımcı olmaya çalışacağız.

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu metotlar hakkında bilgilendirelim.

Instagram hesap çalma 2020

Instagram hesap çalma 2020 ya da Instagram şifre kırma 2020 metotları kelam konusu olduğunda akla gelen birinci yol şifre kırma programları oluyor. Ama bu programların oldukça riskli olabileceğini unutmamak gerekiyor.

Bu programların temel çalışma prensibi şuna dayanıyor. Program seçilen hesaba rastgele şifreler üreterek giriş yapmayı deniyor. Elbette burada milyonlarca kombinasyon kelam konusu olduğunu unutmamak gerekli.

Doğal olarak bu prosedürü deneyenlerin sağlam bir internet kontağı ve süratli bir PC’ye sahip olmaları gerekli. Yoksa programın şifreyi bulup hesabı kırması aylar sürebilir. Üstelik bu müddet içerisinde de PC’nin güç irtibatının hiç kesilmemesi gerekiyor.

Hesap çalayım derken hesabınızdan olmayın

Elbette bu usulü kullanırken son derece dikkatli olmanızda da yarar var. Instagram hesabı ele geçireyim derken kendi hesabınızdan da olabilirsiniz. Zira internet üzerindeki pek çok uygulama trojen ismi verilen virüslerden ibaret. Münasebetiyle bu üslup bir uygulamayı indirecekseniz çok dikkatli olmanız gerekiyor. Aksi takdirde kendi Instagram hesabınızı da kaybedebilirsiniz.

Trojen ile hesabınız çalınabilir

Instagram şifre kırma 2020 yollarından birisi de trojen ile hesap çalma. Bu teknikte PC üzerinden şifreleriniz ve hesap bilgilerini ele geçiriliyor. Hasebiyle trojen evraklarına dikkat etmek gerekiyor.

Bir başka ikazımız ise Android kullanıcılarına. Malum internet üzerinde şifre kırdığı tez edilen pek çok .apk uzantılı uygulama var. Bu uygulamaları yüklediğinizde sizden pek çok müsaade talep ediyor. Münasebetiyle bu müsaadeler esnasında hesap bilgilerinize ve şifrelerinize erişim yetkisi vermeniz de beklenen. Tam olarak bu sebeplerden dolayı, akıllı telefonunuza uygulama indirirken de çok dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Son olarak oburunun hesabını almanın kati suretle illegal olduğunu da unutmayın.

Başa dön tuşu