Instagram’a ‘Ücretli Mavi Tik’ Geleceği İddia Edildi!

Twitter’dan sonra Instagram’ın da doğrulanmış hesap rozeti satmaya başlayacağı iddia edildi. Güvenilir bir kaynağa göre Instagram, doğrulama rozetlerini de içeren bir abonelik planı üzerinde çalışıyor.

Tersine mühendislik işlemleri ile sosyal medya uygulamalarına gelecek yeni özellikleri sızdırma konusunda güvenilir bir kaynak olan Alessandro Paluzzi, dünyanın en popüler çevrimiçi fotoğraf ve kısa video paylaşım platformu Instagram ile ilgili çarpıcı bir açıklamada bulundu. Eğer bu açıklama gerçek olursa, bazı kullanıcıların Instagram’a para ödemek zorunda kalacaklarını görebiliriz.

Alessandro Paluzzi’nin açıklamasına göre Instagram kodlarında yer alan referanslar, platforma ücretli abonelik geleceğini düşündürüyor. Instagram, ücretli aboneliği hesap doğrulama işlemleri için kullanacak. En azından şu an için gelen bilgiler bu yönde.

Doğrulanmış hesap sahibi olmak için para ödenebilir!

Instagram

Instagram, yıllardır doğrulanmış rozet imkanı sunuyor. Kullanıcılar, belirlenen şartları karşılıyor olmaları durumunda beş kuruş ödeme yapmadan, doğrulanmış hesap sahibi olabiliyorlar. Ancak geldiğimiz son noktada bu durum değişecek gibi görünüyor. Eğer gelen iddialar doğru ise kullanıcılar, artık doğrulanmış hesap sahibi olmak için ödeme yapacaklar.

Instagram Reels Videoları Nasıl Yapılır? En Dikkat Çekici Videoları Hazırlamak İçin 7 Taktik

Alessandro Paluzzi’nin açıklaması şu şekilde:

Başa dön tuşu