Kocası istedi ünlü fenomen başka erkeklerle birlikte oldu!

Gün geçmiyor ki toplumsal medya tarafında yeni bir absürtlük ile karşılaşmayalım. Bu seferki absürtlüğün adresi ise TikTok.

TikTok’ta çektiği görüntülerle kısa müddette üne kavuşan 22 yaşındaki Rae Nemetsky bir mühlet evvel evlenmişti. Nemetsky geçtiğimiz günlerde yaptığı bir yayında enteresan açıklamalarda bulundu.

Ünlü TikTok fenomeni kocasını öbür erkeklerle aldattığını söyledi. Ancak bu aldatmadan kocasının da haberdar olduğunu hatta birlikte olacağı erkekleri kocasının belirlediğini belirtti. Sonuç olarak hem kocasının hem de kendisinin keyifli olduğunu belirten Nemetsky, kocam istediği için bunu yapıyorum. O keyifli olunca ben de keyifli oluyorum dedi.

Kocası istedi ünlü fenomen öbür erkeklerle birlikte oldu!

Bu aklınıza şu soruyu getirebilir. Pekala Nemetsky’nin kocası diğer bayanlarla bağlantı yaşıyor mu? Nemetsky’nin belirttiğine nazaran kocası da sadece erkeklerle münasebet yaşıyormuş. Yani bayanlarla alaka yaşaması kelam konusu değilmiş.

Ayrıca çift birbirlerine son derece sadıklarmış. En azından Nemetsky’nin durumu yorumlaması bu halde. Bu ortada taban not olarak belirtelim. Çiftin evliliklerinden küçük bir çocukları bulunuyor.

Açıkçası fenomen de olsa bu kadar çarpık bir özel hayatı tüm dünya ile paylaşması pek de yanlışsız değil. İsmi üzerinde özel hayat. Bakalım daha neler göreceğiz.

Başa dön tuşu