La Casa de Papel’in son sezonundan spoiler verenler rehin alındı!

Netflix şaşılacak bir olaya imza attı. Yayın akışı devinin en çok sevilen dizilerinden olan La Casa De Papel hakkında spoiler veren 100 izleyici tespit edilerek rehin alındı. İtalya’da dizi hakkında önemli spoilerlerı toplumsal medyada paylaşaın 100 izleyici Netflix tarafından tespit edildi. Bu izleyicilere dizinin özel bir gösterimi davetiye gönderildi.

Uçakla Madrid’e gidecekleri söylenen 100 kişi keyifli mesut bir formda uçağa bindi. Akabinde uçakta Profesör’ün sesini duyan izleyiciler rotanın Madrid olmadığını öğrenince şok oldu.

Netflix, La Casa De Papel hakkında spoiler veren izleyicileri rehin aldı

Dizinin yeni kısımlarının gösterimi için Madrid’e gideceklerini düşünen izleyiciler şaşırtan bir olayla karşılaştı. İzleyiciler La Casa De Papel dizininin ikonik kostümlerini giymiş şahıslar tarafından rehin alındı. İzleyiciler havada beş saat boyunca kaldı. Beş saat boyunca dizinin yeni kısımlarını izleyen izleyiciler telefonları çekmediği için her hangi bir paylaşım da yapamadılar. Böylelikle spoiler verilmesinin de önüne geçilmiş oldu.

Biraz korkutucu olduğunu söylememiz gereken aktiflik toplumsal medyada da gündeme oturdu. Netflix en tanınan dizisi hakkında spoiler konusunu ciddiye aldığını tüm dünyaya göstermiş oldu diyebiliriz. La Casa De Papel’in son dönemi için birinci beş kısım yayınlandı. Hayranlar artık final kısımları için beklemede. Siz Netflix’in bu rehin alma olayıyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Başınıza gelseydi nasıl karşılardınız? Bize bildirmeyi unutmayın.

Başa dön tuşu