Magazin dünyası şokta: Güzel Türk isim lezbiyen olduğunu duyurdu!

Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşleri bilmeyen çok az kişi kalmıştır. İşte Benim Tarzım ismindeki televizyon programı sayesinde üne kavuşan kardeşlerden Bahar Candan, tıpkı vakitte da bir toplumsal medya fenomeni. Uçarı kaçarı halleri ile gündemden bir türlü düşmeyen Bahar Candan, artık de resmi Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklama ile toplumsal medyanın gündemine oturdu. İşte detaylar!

Magazin dünyası şokta: Hoş Türk isim lezbiyen olduğunu duyurdu!

Televizyonda yayınlanan moda programı ile tanıdığımız Bahar Candan, enteresan açıklamaları ile gündemden düşmüyor. Birebir vakitte bir toplumsal medya fenomeni de olan Candan, bugün Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu duyuru ile yine gündeme gelmeyi başardı. Şu sıralarda Dubai’de tatil yapan hoş isim, paylaştığı kıssada “Biraz sonra özel hayatımla ilgili bir açıklama yapacağım. Artık saklamak istemiyorum herkes bilsin.” ifadesini kullandı.

Takipçilerinin meraklı soruları ve ısrarlarına daha fazla dayanamayan Bahar Candan, çok geçmeden bir diğer kıssa daha paylaştı. Artık lezbiyen olduğunu duyuran Candan, “Arkadaşlar ben artık başımda birtakım şeyleri yendim. Artık bayanlardan hoşlanıyorum.” biçiminde bir açıklama yaptı. Bu açıklamanın akabinde Bahar Candan’ın takipçileri şaşkınlıklarını gizleyemezken kimisi de bunun epey doğal bir gelişme olduğunu söyledi ve Candan’a takviye iletileri gönderdi.

Başa dön tuşu