Meryem Uzerli küvette çırılçıplak poz verdi! Sosyal medya yıkıldı

Muhteşem Yüzyıl dizisi ile tanıdığımız hoş oyuncu Meryem Uzerli bildiğiniz üzere bir müddettir Almanya’da yaşıyor. Bundan kısa bir vakit evvel ikinci çocuğunu kucağına alan Uzerli, vakit zaman Türkiye’ye gelse de birkaç çekim sonrasında tekrar Almanya’nın yolunu tutuyor. Her ne kadar ekranlarda pek gözükmese de hoş oyuncuyu unutmak pek mümkün olmayacak üzere. Zira Meryem Uzerli bilhassa Instagram hesabı üzerinden çok dikkat cazip paylaşımlarda bulunuyor.

Banyo pozunu paylaştı

Bu dikkat alımlı paylaşımlara bir yenisinin daha eklendiğini net bir formda söyleyebiliriz. Meryem Uzerli, küvette çırılçıplak haldeyken kamerasına poz verdi ve bunu Instagram hesabından öykü olarak paylaştı. Epeyce ilgi çeken bu fotoğraf sonrasında toplumsal medya adeta yıkıldı. Türkiye’den uzakta olsa da Meryem Uzerli paylaşımları ile gündem olmaya devam edecek üzere gözüküyor.

Ünlü oyuncu daha evvel de bebeğini emzirdiği bir kareyi takipçileri ile paylaşmıştı. Bu fotoğraf sonrasında da toplumsal medyanın lisanına düşen yıldız isim, tenkitlere pek de kulak asmıyor. Uzerli’nin Türkiye’de yer alacağı sıradaki projesi ise merak edilenler ortasında. Dijital platform işleri şu sıralar modayken onun da bu biçim projelerde bulunması kimseyi şaşırtmaz.

Başa dön tuşu