Jennifer Lopez sosyal medya hesaplarını kapattı: Hesapları karanlığa gömüldü!

53 yaşındaki şarkıcı, oyuncu ve yapımcı Jennifer Lopez, 226 milyon takipçiye sahip olduğu Instagram hesabındaki gönderileri Salı günü geç saatlerde aniden kaldırdı. Bunun üstüne ünlü sanatçı, instagram profil fotoğrafını da tamamen siyah bir resim ile değiştirdi.

Lopez, 60 milyon takipçiye sahip olduğu Facebook’ta da profil resmini ve kapak fotoğrafını, “Jennifer Lopez” yazılı olan bir görselle değiştirdi. Twitter (45,5 milyon takipçi) ve TikTok (15,4 milyon) hesapları da profil fotoğraflarını siyah bir resimle değiştirdi ancak bu platformlarda bulunan paylaşımlarını silmedi.

Lopez’in bir temsilcisi herhangi bir yorum yapmadı. Ancak geçmişte, ünlülerin ve müzisyenlerin, bir albüm gibi büyük bir duyuru öncesinde sosyal medya hesaplarını sıfırladıkları görülmüştü. Jennifer Lopez’in bu tarz bir duyuru ile geri döneceği düşünülüyor.

En son stüdyo albümü “AKA2014‘te yayınlanmıştı. Lopez, bu yılın başlarında yayınlanan Netflix belgeseli Halftime’ın temelini oluşturan Shakira ile birlikte 2020 Super Bowl devre arası şovunda sahne aldı.

Film cephesinde, en son Owen Wilson ile romantik komedi “Marry Me”de rol aldı ve Aralık ayında vizyona girmesi planlanan “Shotgun Wedding”de Josh Duhamel’le birlikte rol alacak. Netflix ve Nuyorican Productions şirketi arasındaki çok yıllık bir anlaşma uyarınca Lopez, önümüzdeki yıl vizyona girmesi planlanan aksiyon filmi “The Mother”da bir suikastçı olarak rol alacak. Bunlara ek olarak güzellik sektörü için de çalışmalar yapan Lopez, 2021’de JLo Beauty adlı bir cilt bakım serisini piyasaya sürdü.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu