Netflix Cowboy Bebop animesinin dizisi için tarih verdi

Netflix, bir müddettir animelere yatırım yapıyor. Yayın akışı devi platformuna daima yeni animeler eklemekle kalmayıp bu animelerin dizi yahut sinema versiyonanları üzerinde de çalışıyor. Artık bu versiyonlara bir yenisi ekleniyor. Anime klasiklerinden Cowboy Bebop dizi versiyonuyla geliyor.

Genelde anime hayranları sevdikleri üretimlerin dizi yahut sinema versiyonlarına pek sıcak bakmaz. Daha evvel Death Note üzere serilerin sinema üretimlerinde gerek oyuncu seçimi gerekse animeye kıyasla yaratılan atmosfer hiç beğenilmemişti. Fakat Netflix bu sefer işini hakikat yaptığını savunuyor.

Anime klasiklerinden Cowboy Bebop’un dizisi için tarih verildi

26 kısımlık anime ayrıyeten bir de sinema versiyonuna sahip. Dizi versiyonunu birinci defa deneyecek olan Netflix dizinin bu sonbaharda geleceğini duyurdu. Merakla beklenen anime serisinin dizi versiyonu 19 Kasım’da yayınlanacak. Şimdi dizi hakkında resmi bir fragman gelmedi lakin setten imgeler gelmeye devam ediyor.

Daha evvel Ghost In The Shell animesinin de dizisi denenmişti. Bir öteki klasik olan bu animenin de dizisi hayranlar tarafından beğeniyle karşılanmadı. Bu nedenle Cowboy Bebop üzerinde baskı mevcut diyebiliriz. Dizide müzikleri Yoko Kanno yaparken, orjinal direktör Shinichirō Watanabe olacak.

Başa dön tuşu