Netflix Ekim İçerik Takvimi açıklandı! Gelecek ay neler olacak?

Netflix Ekim ayı için içerik takvimi açıklandı. Yayın platformu Ekim ayında da bomba üzere içeriklerle geliyor.

Ekim ayında beklenen içeriklerden birisi MAID. Küçük dizi olarak karşımıza çıkacak olan imal şiddet dolu bir alakadan kaçan genç bir anne, güç da olsa geçimini sağlamak ve çocuğuna daha düzgün bir gelecek inşa etmek için temizlikçi olarak çalışmaya başlamasına odaklanıyor.

Bir çok hayranı olan dizi YOU, 3. dönemi ile Ekim ayında sevenleriyle buluşacak. Üçüncü dönemin konusu ise şu biçimde: Artık evli ve küçük bir bebek sahibi olan Love ve Joe, Madre Linda isimli güçlü bir muhitte olağan bir hayat kurmaya çalışır. Lakin huylu huyundan vazgeçmez ve işler yeniden karmaşık bir noktaya sürüklenecek.

Locke & Key yapımı da 2. dönemiyle Netflix platformlarında yerini alacak. Joe Hill ve Gabriel Rodríguez’in çizgi romanından uyarlanan sihir ve gizem temalı dizi, ikinci dönemiyle ekranlara dönerken; Locke Kardeşler yeni maceralara adım atacak.

Colin in Black & White, 1. dönemiyle Ekim ayında Netflix platformunda yerini alacak. Birinci sefer ekranlara gelecek olan drama dizisi, Colin Kaepernick ve Ava DuVernay imzası taşıyor. Dizi, Kaepernick’in lise yıllarını ve aktivist olmasına yol açan tecrübeleri keşfe çıkıyor.

Başa dön tuşu