Netflix’in sevilen dizisi Lucifer’ın son sezon fragmanı yayınlandı

Netflix’in yayınlandığı tarih 2016‘dan beri çok sevilen dizisi Lucifer, sevenlerine son dönemiyle veda edecek. Beş dönemdir yayınlanan ve önemli bir hayran kitlesine sahip olan dizi için son dönem fragmanı yayınlandı.

Netflix, bu sene hayranlarına veda edecek olan Lucifer’ın final dönemi için fragmanı yayınladı. Netflix Türkiye tarafından fragman Türkçe altyazı ile de paylaşıldı. Son dönemde berbatlığın efendisi Lucifer, hayranlarını şaşırtacak kimi yeniliklerle geliyor.

Netflix’in sevilen dizisi Lucifer için son dönem fragmanı yayınlandı

Netflix’in en sevilen dizilerinden Lucifer’ın altıncı ve son dönemi için heyecan dorukta diyebliliriz.

Hiç izlememiş olanlar için dizinin konusu şu biçimde: Cehennemin efendisi olmaktan sıkılan Lucifer (şeytan), Los Angeles’in ihtişamlı ve ışıltılı meczupluğu uğruna hakimiyet sürdüğü cehennemi terk edip bu kentte “Lux” isminde bir yer açıyor. Fani bir hayat sürmeye çalışan Lucifer’ı kardeşi Amenadiel (melek) ve babası (tanrı) rahat bırakmıyor.

Lucifer dizisinin altıncı ve son dönemi, 10 Eylül’de Netflix’te izleyici ile buluşacak. Neil Gaiman, Sam Kieth ve Mike Dringenberg tarafından yaratılan dizi birinci olarak FOX’ta yayınlanacaktı. İptalinin akabinde Netflix platformuyla anlaşıldı. Dizi kısa müddette dünya çapında fenomen haline geldi.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu